Pekao

dodał Rafał Tomkowicz
2 komentarze

Bank PeKao

To popularny bank z żubrem w logo, który działa na polskim rynku już od marca 1929 roku. Przez wiele lat instytucja ta przecierała szlaki polskiej bankowości. Jako pierwsza uruchomiła bankomat oraz wydała pierwszą kartę kredytową. Do tej pory jest jedną z najpopularniejszych instytucji finansowych w naszym kraju, a z jej usług korzystają tysiące Polaków.

Pekao kredyty

Swoim klientom bank oferuje cały szereg rozmaitych produktów finansowych, które pozwalają pozyskać szybki zastrzyk gotówki na pokrycie bieżących potrzeb lub większych wydatków. W ofercie banku znajduje się m.in. pożyczka na dowolny cel, pożyczka na spłatę innych pożyczek, ekopożyczka, pożyczka na remont oraz kredyt studencki. W banku można także podjąć kredyt hipoteczny na mieszkanie lub dom oraz kredyt budowlano-hipoteczny na budowę własnego domu lub zakup mieszkania w budowie.

Konta osobiste w PeKaO Banku

W swojej ofercie bank posiada kilka rodzajów rachunków osobistych. Są to: rachunek podstawowy, eurokonto walutowe, Konto Przekorzystne dla młodych (do 26. roku życia) oraz Konto Przekorzystne dostępne dla wszystkich, niezależnie od wieku. Niezależnie od tego, który wariant wybierzemy, prowadzenie konta zawsze jest za 0 zł.

Lokaty w PEKAO Banku

W swojej ofercie bank posiada dwa rodzaje lokat: Lokatę Standardową oraz Lokatę Rentierską. Lokata Standardowa to lokata w złotówkach, która otwierana jest na 3, 6 lub 12 miesięcy (minimalna kwota wynosi 1 000 zł) lub lokata w walutach obcych, otwierana na 1, 3, 6 lub 12 miesięcy, której minimalna kwota wynosi 250 USD/EUR/GBP/CHF. Z kolei Lokata Rentierska to produkt finansowy zakładany na 24 miesiące. Minimalna kwota ulokowanych w niej oszczędności wynosi 10 000 zł lub 5 000 USD/EUR.

PEKAO logowanie

W celu zalogowania się do bankowości elektronicznej tej instytucji, należy wejść na jej stronę internetową i kliknąć czerwony przycisk “Zaloguj się” w prawym górnym rogu ekranu. Następnie w rozwijanym menu należy wybrać interesujący nas system (Pekao24, PekaoBiznes24, Pekao24Makler i CDM24), a w wyświetlonym później formularzu wpisać swój numer klienta oraz hasło.

Bankomaty Pekao

Na stronie internetowej banku można odnaleźć mapkę z zaznaczoną lokalizacją wszystkich placówek oraz bankomatów tej marki.

Pekao kontakt

Numer telefonu: (22) 59 12 232

Pekao bank opinie

To bank z ponad 90-letnią tradycją, z którego usług korzystają tysiące Polaków. Jest ceniony przede wszystkim za uniwersalność – w jego bogatej ofercie znajdują się zarówno rachunki osobiste, produkty oszczędnościowe, jak również kredyty oraz pożyczki. Warto także wspomnieć, że jego produkty finansowe przeznaczone są nie tylko dla klientów indywidualnych, ale też dla firm. Za swoją działalność bank był wielokrotnie nagradzany prestiżowymi wyróżnieniami zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Podobne wpisy

2 komentarze

Andrzej Sitkowski 18 maja 2020 - 13:52

polecam wszystkim pekao bank. ja mam tam konto przez całe życie i nigdy tego nie pożałowałem. brałem też kiedyś kredyt właśnie w pekao banku i wszystko poszło gładko. dali od ręki, żadnych problemów. ale ze mnie też jest solidny klient, narzekają pewnie ci co się spóźniają ze spłatą

Odpowiedz
Husarz966 18 maja 2020 - 15:57

jako Polak jestem dumny z tego że mogę pomagać budować polską gospodarkę korzystając z usług PeKaO. PeKaO to pierwszy wybór każdego Patrioty. Pozdrawiam panią Sylwie która obsługiwała mnie w filii PeKaO w Warszawie na Kruczej 50

Odpowiedz

Zamieść komentarz