BNP Paribas

dodał Rafał Tomkowicz
2 komentarze

BNP Paribas

Instytucja powstała już w 1975 roku jako Bank Gospodarki Żywnościowej. Obecną nazwę bank przyjął w 2019 roku w wyniku przejęcia przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A. podstawowej części Raiffeisen Banku Polska S.A. Marki zostały wówczas ujednolicone pod wspólnym, globalnym mianem.

W tej chwili bank specjalizuje się w segmencie produktów finansowych przeznaczonych dla branży rolno-spożywczej, jest także jednym z liderów w zakresie kredytów konsumpcyjnych. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla klientów biznesowych.

Kredyty BNP Paribas

W swojej ofercie bank posiada szeroki wachlarz kredytów przeznaczonych dla klientów indywidualnych. Są to m.in. kredyty gotówkowe, kredyty samochodowe, kredyty ratalne, kredyty hipoteczne oraz kredyt odnawialny w koncie. Dla swoich klientów marka przygotowała również możliwość restrukturyzacji zadłużenia, które pozwala obniżyć miesięczną ratę kredytu czy dokonać kapitalizacji zaległości.

BNP Paribas konta bankowe

Dla swoich klientów marka przygotowała dwa rodzaje rachunków bankowych. Jeden z nich to rachunek podstawowy, który przeznaczony jest dla klientów nieposiadających innych rachunków płatniczych w złotówkach. Swoim klientom marka oferuje także Konto osobiste Otwarte na Ciebie, które zapewnia zindywidualizowaną kartę debetową oraz brak opłat za prowadzenie rachunku.

Lokaty w BNP Paribas

Marka oferuje cały szereg różnych lokat bankowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Są to:

  • Lokata Na Start
  • Lokata GOmobile
  • Lokata Standardowa walutowa
  • Lokata Standardowa w PLN
  • Lokata Progresywna
  • Lokata Promocyjna
  • Lokata [email protected]

Ponadto dla chcących oszczędzać marka przygotowała również dwa rachunki oszczędnościowe: Rachunek Sejf oraz Konto Dobrze Oszczędnościowe. Oba produkty oferują oprocentowanie w wysokości 0,5% w skali roku.

BNP Paribas logowanie planet

Aby zalogować się do swojego profilu, należy wejść na stronę internetową banku i kliknąć zielony przycisk “Zaloguj się” w prawym górnym rogu ekranu. Następnie należy wybrać system, z którego chcemy skorzystać. Do wyboru mamy logowanie do systemu GOonline dla klientów indywidualnych, logowanie do [email protected] dla klientów biznesowych oraz logowanie do rachunku maklerskiego. W każdym wariancie zostaniemy poproszeni o wpisanie swojego identyfikatora lub loginu oraz hasła.

Bankomaty BNP Paribas

Bank posiada rozbudowaną sieć bankomatów i wpłatomatów na terenie całej Polski. Ich lokalizację możemy sprawić na jego stronie internetowej na specjalnej mapce.

BNP Paribas kontakt

Numer telefonu: 801 321 123

BNP Paribas opinie

Szeroki wachlarz oferowanych usług i wieloletnia obecność na rynku sprawiają, że bank ten jest jedną z najpopularniejszych instytucji finansowych w Polsce. Jest doceniany zwłaszcza za wzorowe podejście do klienta i elastyczną ofertę, którą każdy klient w wygodny sposób może dopasować do swoich potrzeb finansowych.

Podobne wpisy

2 komentarze

mirek sztaba 18 maja 2020 - 14:14

nie wiem czy moge polecic bnp paribas. na razie mam u nich konto, ale nie wiem ile jeszcze to potrwa. probowalem wziac kredyt ale mi odmowili chociaz widza ze mam regularne wplaty no ale wedlug nich jak nie mam umowy o prace to juz w ogole zaden ze mnie klient. konto w bnp paribas jak najbardziej ok a jesli chodzi o kredyty to juz gorzej

Odpowiedz
Stiv S 18 maja 2020 - 16:31

Korzystalem z rat w BNP Paribas i dzieki temu moglem kupic sobie nowy lancuszek. Teraz wygladam jak Steven Seagal a wszystko dzieki BNP Paribas

Odpowiedz

Zamieść komentarz