Hipożyczka z certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy

dodał Sylwia Stwora
2 komentarze

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Gdy spojrzymy na listę składającą się z prawie 40 certyfikowanych przez Loan Magazine firm pozabankowych, to zdecydowanie dominują na niej podmioty udzielające krótkoterminowych pożyczek online. Jako jedne z pierwszych wyróżnienie potwierdzające wiarygodność i rzetelne podejście do klienta, a także udzielanie zobowiązań finansowych na jasnych i przejrzystych zasadach otrzymały marki Ofin oraz Vivus. Było to pod koniec 2013 roku. Z czasem grono Odpowiedzialnych Pożyczkodawców poszerzyło się o pożyczki ratalne. Pozwalają one podreperować domowy budżet czy zaspokoić większe potrzeby konsumenckie, na które normalnie nie moglibyśmy sobie pozwolić. Nad kredytem w banku mają tę przewagę, że wszelkie formalności zostały ograniczone do minimum, a cały proces ubiegania się o dodatkowe pieniądze odbywa się drogą internetową. Możemy sięgnąć np. po 10 tys. zł i spłacać to przez 24 miesiące.

Biznesowe pożyczki z certyfkatem

Rynek pozabankowy zdominowały pożyczki udzielane prywatnym osobom. Jednak również przedsiębiorcy, zwłaszcza dopiero wchodzący na rynek lub mający bardzo krótki staż prowadzenia działalności biznesowej (banki traktują takie podmioty jako klientów podwyższonego ryzyka), mają szansę uzyskać finansowanie pozabankowe. Rękę do nich wyciąga chociażby Aasa Polska, która ruszyła z Pożyczką dla biznesu rzędu do 10 tys., którą można zaciągnąć już od 1. dnia prowadzenia biznesu, mając przy sobie jedynie dowód osobisty.

Odpowiedzialne pożyczki pod zastaw

Hipożyczka dołączyła do Odpowiedzialnych Pożyczkodawców jako pierwsza marka oferująca pożyczki hipoteczne, które dotychczas funkcjonowały praktycznie wyłącznie w bankach. Wszystko jest zgodne z ustawą o kredycie konsumenckim i bezpieczne, bo podpisanie umowy odbywa się pod okiem notariusza. Zasada jest prosta: jeśli posiadamy kilka długów i nie mamy dobrych perspektyw, co do ich spłaty, możemy skorzystać z opcji ich zrowtu za pomocą właśnie udzielonej pożyczki. Od tej pory spłacamy dług wobec jednego podmiotu, czyli Hipożyczki. Musimy jedynie zdecydować, co damy w zastaw. Musi to być nieruchomość – dom, mieszkanie, lokal użytkowy, działka lub grunt rolny. Na oddanie należności mamy 12 miesięcy, jednak w grę wchodzi zarówo przedłużenie okresu spłaty, jak i wcześniejszy zwrot pożyczki. Przy przjściowych problemach z regulowaniem miesięcznych rat, Hipożyczka proponuje opcję skorzystania z tzw. karencji, czyli chwilowego zawieszenia rat pożyczki.

[infobox]Hipożyczka Sp. z o.o. zapewnia środki kapitałowe dla przedsiębiorców i osób prywatnych poprzez finansowanie zabezpieczone na nieruchomości. Nasze doświadczenie od lat jest gwarancją profesjonalnego podejścia i bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Co nas odróżnia od banków? Przede wszystkim elastyczność, indywidualne podejście i szybkość decyzji. Nasi Klienci są dla nas Parterami biznesowymi, nie petentami. Jesteśmy dumni z otrzymanego Certyfikatu Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy, który tylko potwierdza, że ogromną uwagę przywiązujemy do dbałości o dobro Klienta i stabilności jego sytuacji  finansowej. Potwierdza on również bezpieczeństwo naszych pożyczek. – komentuje Paulina Horabik, Kierownik Zespołu ds. Pożyczek w Hipożyczka Sp. z o.o.[/infobox]

 

Podobne wpisy

2 komentarze

Miłosz Szyszak 22 stycznia 2017 - 17:37

Dlaczego tu się roi od literówek. Ktoś u Was sprawdza teksty przed publikacją?

Odpowiedz

Zamieść komentarz