Pożyczka z ŁatwyKredyt.pl

dodał Tomasz Rafalski
12 komentarzy

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

ŁatwyKredyt – pożyczki online

ŁatwyKredyt.pl skupia się na udzielaniu krótkoterminowych pożyczek od 100 do 3 000 zł, które udzielane są na dowód osobisty. Czas na spłatę zobowiązania to co najmniej 15 dni. Maksymalny okres na oddanie pożyczki wynosi 30 dni.

Łatwy Kredyt - pożyczki przez internet

[button style='green' url='http://loanmagazine.pl/latwykredyt-chwilowki' icon='iconic-ok']Weź Pożyczkę w Łatwy Kredyt[/button]

ŁatwyKredyt – darmowa pożyczka

Dla nowych klientów w ramach promocji przygotowano darmową pierwszą pożyczkę – oznacza to, że po upływie ustalonego okresu oddajemy dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczyliśmy. Maksymalna wysokość pierwszego zobowiązania wynosi 1500 zł na 30 dni. Wniosek zostaje rozpatrywany dopiero w momencie otrzymania przez ŁatwyKredyt grosza z osobistego konta potencjalnego klienta ze zgodą na warunki pożyczki.

ŁatwyKredyt – formalności

Klientem firmy może zostać osoba w wieku od 20 do 65 lat, która ma polskie obywatelstwo oraz własne konto w banku. Firma posiada rachunki aż w 10 różnych bankach, co znacząco skraca czas przesyłu grosza oraz czas otrzymania środków. Jeśli pożyczkobiorca także dysponuje kontem osobistym w jednym z tych banków, to może spodziewać się pieniędzy w ciągu maksymalnie 15 min po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

[button style='red' url='http://loanmagazine.pl/latwykredyt-chwilowki']Wypełnij wniosek o pożyczkę Łatwy Kredyt[/button]

Jak wziąć pożyczkę ŁatwyKredyt

Na stronie internetowej pożyczkodawcy samodzielnie określamy wysokość zobowiązania i okres jego spłaty, a następnie wypełniamy krótki wniosek. Następnie należy wybrać metodę weryfikacji i potwierdzić swoją tożsamość. Cały proces ubiegania się o pożyczkę zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Wady i zalety ŁatwyKredyt

Minusem zobowiązań tej marki jest konieczność weryfikacji tożsamości potencjalnego klienta. Choć procedura ta jest niezbędna z punktu widzenia bezpieczeństwa, dla konsumentów stanowi dodatkową i uciążliwą formalność. Za wadę może być uznany również krótki czas kredytowania, bowiem marka udziela pożyczek maksymalnie na 30 dni.

Do zalet tej oferty należą ograniczone formalności, dzięki którym dodatkową gotówkę można otrzymać już w przeciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku. To ułatwienie zwłaszcza dla tych konsumentów, którzy z różnych powodów potrzebują pieniędzy “na już”. Dużym plusem tej oferty jest również możliwość dostosowania warunków pożyczki do własnych możliwości finansowych.

Przykładowe koszty pożyczki ŁatwyKredyt

[infobox]Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki objętej promocją „Promocja Pierwsza pożyczka do 1500zł z RRSO 0%” Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 0%. całkowita kwota pożyczki: 1500 PLN, oprocentowanie: stałe 0% rocznie, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 0 PLN, odsetki 0 PLN, całkowity koszt pożyczki: 0,00 PLN, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 1500 PLN. Kalkulacja została dokonana na dzień 16.10.2018 r.[/infobox]

ŁatwyKredyt – opinie

ŁatwyKredyt angażuje się w działania na rzecz poszerzenia wiedzy społeczeństwa w zakresie branży pożyczkowej, za co została uhonorowana Certyfikatem Firmy Wiarygodnej Finansowo. Dbając o wypłacalność finansową swoich klientów, firma sprawdza potencjalnych pożyczkobiorców w rejestrach dłużników – ubiegając się o pożyczkę nie można posiadać negatywnych wpisów w Biurach Informacji Gospodarczej. Ponadto aby zmniejszyć ryzyko popadnięcia w spiralę zadłużenia, firma umożliwia zaciągnięcie tylko jednego aktywnego zobowiązania w jednym czasie. Doceniana jest za to, że jako jedna z niewielu instytucji finansowych prowadzi działalność również w weekendy. Godziny pracy ŁatwyKredyt to 7.00-22.00 od poniedziałku do piątku oraz 9.00-20.00 w soboty i niedziele.

ŁatwyKredyt kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 22 228 21 03

WWW

Podobne wpisy

12 komentarzy

Ola 26 lutego 2015 - 07:19

Łatwykredyt to dla mnie opcja OK. Brałam u nich pożyczkę i jestem zadowolona z obsługi i całego procesu. Łatwykredyt spełnił moje oczekiwania.

Odpowiedz
Danka 26 lutego 2015 - 21:35

właśnie wziełam pożyczkę w ŁatwyKredyt. Szybko, łatwo i przyjemnie jak trzeba na szybko załatać dziure w budżecie. tylko ciężko się dodzwonić na BOK w ŁatwyKredyt :/

Odpowiedz
apsik 26 lutego 2015 - 21:56

Łatwykredyt nie jest jednak taki łatwy, bo jak dla mnie ten wniosek to wymagał jednak za dużo danych, poza tym strona nie jest taka do końca czytelna. Ale ogólnie z reszztą nie było problemu – szybki przelew, równie szybka spłata 😉 łatwykredyt ogólnie na plus

Odpowiedz
Rysia 15 lipca 2015 - 15:20

Spore wymagania, ale ja nie miałam problemu. Polecam!!!

Odpowiedz
Kicia 4 sierpnia 2015 - 14:56

Pierwsza darmowa, więc polecam. Potem trochę drogo, ale można poszukać innej firmy.

Odpowiedz
Myszka 25 sierpnia 2015 - 14:26

Złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Pierwsza pożyczka darmowa i to w takiej kwocie, jaką chciałam. W innych firmach mi się nie udało albo proponowali mi dużo niższą kwotę. Wniosek bardzo prosty, decyzja przyszła bardzo szybko po przelewie, więc same plusy.

Odpowiedz
radekLBN 27 sierpnia 2015 - 01:23

czesc! latwykredyt bardzo polecam glownie dlatego ze pracuja tez w weekendy. z tego co sie orientowalem szukajac pozyczki to raczej jedna z niewielu firm ktore to robia takze wielki plus!!! w sam raz dla kogos komu zabraknie kasy na sobotni wieczor ;)))

Odpowiedz
Magda 9 września 2015 - 14:52

Prosto, sprawnie i jasno. Przyciągnęła mnie oczywiście pierwsza darmowa pożyczka i mam nadzieję, że więcej nie będę musiała korzystać z takie formy pożyczania pieniędzy, ale jeśli już to na pewno wrócę do tej firmy. Pieniądze miałam w dosłownie godzinę. Wszystko jasno wyjaśnione na stronie, ponadto smsy z kolejnymi krokami. Wszystko super!

Odpowiedz
Gabrysia 25 lutego 2016 - 12:32

Chciałam 1000 zł ale ostatecznie dostałam 500zł. Dobre i to. W moim przypadku ratuje to mój mały problem. Polecam Łatwy Kredyt.

Odpowiedz
Ala 27 lipca 2016 - 13:35

Łatwykredyt nie udzielił mi pożyczki. Nie polecam

Odpowiedz

Zamieść komentarz