Loan Magazine Awards to prestiżowy konkurs organizowany przez najbardziej rozpoznawalny serwis poświęcony rynkowi pożyczek pozabankowych w Polsce. Za nami już pięć edycji tego wyjątkowego plebiscytu.

Loan Magazine Awards to konkurs, który wyróżnia najlepsze brandy, produkty i usługi rynku pożyczek pozabankowych. Coroczne rozdanie prestiżowych nagród to wielkie wydarzenie dla całego sektora finansowego. Przygotowania do tej wielkiej chwili rozpoczynają się jednak dużo wcześniej – podczas głosowań Rady Ekspertów, Kapituły Konkursowej oraz samych Instytucji Pożyczkowych. Nominowani otrzymują szansę na zwycięstwo i odebranie kryształowej statuetki podczas finałowej Gali, która tradycyjnie odbywa się na przełomie stycznia i lutego.

Uroczysta Gala Loan Magazine Awards stanowi świetną okazję do wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych relacji biznesowych i oczywiście do wręczenia statuetek przedstawicielom najbardziej wartościowych marek tego sektora. W czasie wydarzenia w szczególny sposób nagradzane są również te osoby, które swoją działalnością przyczyniają się do zwiększania transparentności całej branży.

Finałowa Gala Loan Magazine Awards 2020 odbędzie się 18 lutego 2021 roku we Wrocławiu.

Kto powinien wziąć udział w Loan Magazine Awards?

Gala skierowana jest do przedstawicieli Instytucji Pożyczkowych, Instytucji Bankowych, firm windykacyjnych, Biur Informacji Gospodarczej, oraz wszystkich firm sektora FinTech, która na co dzień dostarczają rozwiązań technologicznych pozwalających na stały rozwój branży.

Loan Magazine Awards – historia

Pierwsza uroczystość rozdania nagród Loan Magazine Awards odbyła się w 2016 roku w Hotelu Mercure we Wrocławiu. W obecności ponad stu osób rozdano wówczas wyróżnienia dla najlepszych brandów i marek 2015 roku. Statuetki powędrowały również do osób, które swoją działalnością szczególnie wyróżniły się na rynku pozabankowym.

W ciągu wszystkich pięciu edycji prestiżowego konkursu Loan Magazine Awards rozdano ponad sto kryształowych nagród dla najlepszych produktów, firm i brandów polskiego rynku pozabankowego. Przyznano również kilkanaście wyróżnień indywidualnych, które trafiły do osób szczególnie przyczyniających się do rozwoju całego sektora i zwiększenia jego transparentności.

W czasie pięciu edycji Loan Magazine Awards przyznano:

101 kryształowych nagród,

14 wyróżnień osobowych,

15 wyróżnień specjalnych,

9 Kryształów Jakości,

7 statuetek CRIF dla „Zaufanych w Biznesie”.

Największym zwycięzcą ubiegłorocznych Gali okazała się popularna marka Vivus, która w czasie pięciu edycji tego prestiżowego wydarzenia zdobyła aż 10 kryształowych statuetek. Vivus okazał się m.in. wielokrotnym zdobywcą tytułu Marka Roku oraz kilkukrotnym zdobywcą tytułu Mikropożyczka Roku.

Niemal tak samo dobrym wynikiem może pochwalić się marka Aasa Polska, która w historii Loan Magazine Awards otrzymała aż 8 wyróżnień. Firma jest doceniana zwłaszcza za swoją Biznesową Pożyczkę Roku, za którą kilkukrotnie otrzymywała kryształową statuetkę.

Wśród najczęściej tytułowanych firm pozabankowych znajdują się także popularne firmy pożyczkowe hapipożyczki i Wonga, a także Fines, który aż cztery razy z rzędu otrzymał tytuł najlepszego Partnera Sprzedaży.

Odpowiedzialność społeczna instytucji pożyczkowych

Każdego roku w czasie uroczystego rozdania nagród konkursu Loan Magazine Awards przeprowadzana jest licytacja, z której cały dochód przeznaczony jest na cele dobroczynne. W trakcie zabawy można wylicytować gadżety z autografami największych gwiazd polskiego sportu, różnego rodzaju vouchery oraz wiele innych, ciekawych przedmiotów. Tylko w czasie ostatniej Gali Loan Magazine Awards 2019 w ciągu zaledwie 40 minutowej aukcji udało się zebrać aż 39 500 zł.

Łącznie w ciągu pięciu edycji prestiżowego wydarzenia udało się zebrać i przekazać na cele charytatywne ponad 274 000 zł. Zebrane dzięki hojności uczestników Gali środki zasiliły konto Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową oraz przyczyniły się do budowy pierwszego na Dolnym Śląsku ogrodu sensorycznego „Alicja w Krainie Zmysłów” dla dzieci niewidomych i niesłyszących.

Loan Magazine Awards 2020

Szósta edycja Gali odbędzie się 18 lutego 2021 roku we Wrocławiu. Podczas uroczystej kolacji organizatorzy wręczą 50 osobowych wyróżnień dla najbardziej wpływowych osób uczestniczących w obszarze Loan Market w Polsce.

Nagrody wyróżnienia otrzymają osoby zarządzające instytucjami pożyczkowymi jak również osoby dostarczające szereg rozwiązań ściśle skorelowanych z obszarem tej działalności. Mamy tu na myśli oczywiście zarządzanie ryzykiem, zarządzanie wierzytelnościami, pośrednictwo finansowe, Biura Informacji Gospodarczych, kancelarie prawne oraz rozwiązania technologiczne i rachunkowe.

Top 50 Managers of Loan Market in Poland

Pełny raport oraz wyróżnieni – 18 luty 2021 – podczas uroczystej Gali Finałowej Loan Magazine Awards 2020

Do zobaczenia we Wrocławiu!

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *