Marka Pożyczka Plus zmieniła niedawno szatę graficzną swojej strony internetowej, by była ona jeszcze bardziej intuicyjna i przyjemna dla oka.

Pożyczka Plus to marka przeznaczona dla osób, które potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki na krótki czas. Firma udziela bowiem pożyczek finansowych do 45 dni. Warto po nie sięgnąć, jeśli w perspektywie najbliższych tygodni będziemy mieli zapewnione pieniądze na spłatę zobowiązania, np. dzięki wypłacie.

Pożyczka Plus oferuje krótkoterminowe zobowiązania finansowe w kwocie od 200 zł do nawet 8000 zł. Taka pożyczka to zatem idealne rozwiązanie nie tylko w momencie, gdy zabraknie nam drobnej kwoty „do pierwszego”. To także wspaniały sposób na pokrycie większych wydatków, np. zakupu nowego sprzętu RTV/AGD czy pokrycie kosztu naprawy samochodu. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka w kwocie do 2000 zł jest całkowicie darmowa, dzięki czemu mogą oni skorzystać z dodatkowych pieniędzy bez żadnych opłat czy ukrytych kosztów.

Jeszcze wygodniejsze pożyczanie

By jeszcze lepiej zaspokajać potrzeby swoich klientów, marka Pożyczka Plus zdecydowała się na odświeżenie swojej strony internetowej. Zmieniona została cała szata graficzna, a jej nowa wersja została zaprojektowana zgodnie z responsive web design. To technika, która płynnie dostosowuje wygląd i układ strony do urządzenia, na którym jest ona przeglądana. Taka strona internetowa wyświetla się w wysokiej jakości zarówno na komputerach, jak i na telefonach oraz tabletach.

Po zmianach strona internetowa Pożyczka Plus ładuje się zdecydowanie szybciej i jest dużo bardziej przyjemna dla oka. Wszystkie zmiany były spowodowane dbałością o dobro i wygodę klientów. Warto przy tym podkreślić, że dotychczasowa komunikacja marketingowa marki pozostaje bez zmian.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.