Ocena redakcji

85
8 Ocen
Obsługa klienta 81%
Formalności 80%
Akceptowalność 88%
Szybkość 86%
Intuicyjność serwisu www 90%

Banknot.pl proponuje rozwiązanie w formie odnawialnej linii pożyczkowej, która polega na tym, że firma przyznaje i udostępnia pożyczki.

Banknot pożyczki

Banknot.pl proponuje rozwiązanie w formie odnawialnej linii pożyczkowej, która polega na tym, że firma przyznaje i udostępnia środki do dyspozycji klienta. Sam klient decyduje kiedy i ile wypłaca środków co zmniejsza ich dostępność oraz spłaca przez co zwiększa swój portfel. Kwota spłaty nie może być jednak mniejsza niż wskazana minimalna na wyciągu.

Banknot odnawialna linia pożyczkowa

Odnawialna linia pożyczkowa Banknot.pl

Limit pożyczkowy to bardzo wygodny sposób zadłużania, ponieważ płacimy jedynie w momencie, kiedy go wykorzystujemy. Musimy jednak uważać, ponieważ przy maksymalnym limicie zadłużenia, spłacamy jedynie minimalne raty, a wysokość salda zadłużenia maleje bardzo wolno.

Banknot linia pożyczkowa

Po weryfikacji klient może otrzymać jedną z wielu proponowanych linii odnawialnych: 500 zł, 1000 zł, 1500 zł, 2000 zł, 2500 zł, 3000 zł, 3500 zł, 4000 zł, 4500 zł oraz 5000 zł na okres nieprzekraczający 12 miesięcy. Pożyczkę obsługuję się z panelu klienta, a pieniądze droga elektroniczną wędrują na konto klienta.

Złóż wniosek o linię pożyczkową w  Banknot

O pożyczkę w takiej formie mogą starać się osoby między 18 a 70 rokiem życia, posiadający polski dowód osobisty oraz konto w banku ( firma nie akceptuje kont w SOK-u). Banknot.pl sprawdza zdolność klienta w bazach dłużników takich jak Biuro Informacji Kredytowej i w Biurach Informacji Gospodarczej.

Jak wziąć pożyczkę Banknot

Proces ubiegania się o pożyczkę tej marki należy rozpocząć od wskazania kwoty limitu odnawialnego, z jakiego chcesz skorzystać. Następnie musisz wypełnić krótki wniosek, podając w nim m.in. swoje dane personalne i informacje dotyczące swoich finansów. Na tym etapie powinieneś również zweryfikować swój rachunek bankowy przy pomocy jednego z zaproponowanych przez markę sposobów.

Wady i zalety Banknot

Dużym plusem jest to, że w przypadku linii pożyczkowej tej marki klient płaci jedynie za faktycznie wykorzystane środki, a nie za przyznaną mu kwotę. Zapewnia to łatwy i wygodny dostęp do gotówki, z której można wielokrotnie korzystać w zależności od swoich potrzeb. Ogromnym plusem jest również możliwość korzystania z linii pożyczkowej nawet wtedy, gdy klient posiada już kredyt w banku lub inne zobowiązanie pozabankowe.

Niestety poważnym minusem tej oferty jest ograniczony czas jej trwania. Linia Pożyczkowa zostaje przyznana pożyczkobiorcy wyłącznie na 4 miesiące. Jeśli chcesz nadal korzystać z tego rozwiązania po upływie tego okresu, musisz złożyć kolejny wniosek.

Poważną wadą jest również wymóg bycia jedynym właścicielem rachunku bankowego, na który zostanie przekazana gotówka. Z tego powodu z oferty nie skorzystają na przykład współmałżonkowie, którzy dzielą jedno konto.

Przykładowe koszty pożyczki Banknot

Reprezentatywny przykład dla Odnawialnej Linii Pożyczkowej:

Całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy 4 m-ce, spłata kapitału w równych miesięcznych ratach, roczne oprocentowanie nominalne (stopa zmienna): 8%, prowizja: 98,80 zł, łączna kwota odsetek: 16,63 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 71,9%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 115,43 zł, całkowity koszt pożyczki: 115,43 zł (wg stanu na dzień 09 kwietnia 2020).

Banknot opinie

Marka Banknot cieszy się sporą ilością pozytywnych opinii na swój temat. Świadczy to o tym, że klienci czy użytkownicy sieci zadowoleni z usług tego pożyczkodawcy często dzielą się swoimi opiniami na temat udzielanych pożyczek. To sprawie, że marka stała się bardziej wiarygodna wśród polskich pożyczkobiorców.

Marka należy do firmy Yes Finance SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39A.

weź pozyczke banknot

Certyfikowani pożyczkodawcy Loan Magazine

84%

Lux Pożyczki proponuje pożyczki na raty w dwóch formach – Premium i Classic. Można sięgnąć po nawet 7 tys. zł na 62 tygodnie.
97%

Ferratum Bank oferuje pożyczki na krótko i długo, a także – za pośrednictwem Ekspres Kasa, mikropożyczki w kwocie do 2000 zł na 15, 30 lub 60 dni.
83%

Eurocent nie prowadzi już swojej działalności pożyczkowej. Nie udziela żadnych pożyczek. Zachęcamy do skorzystania z innych ofert pożyczki.
87%

Na Ratka.pl, poszukujący dodatkowego finansowania, mogą ubiegać się o maksymalnie 5000 zł na raty.
86%

Aasa specjalizuje się w pożyczkach na raty udzielanych drogą internetową. Maksymalnie można wnioskować o 5000 zł na 24 miesięce.
91%

Nemezis udziela pożyczek ratalnych w wysokości od 500 do 1900 zł. Okres spłaty wynosi od 3 do 12 miesięcy i uzależniony jest od pożyczonej kwoty.

Banknot kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: (+48) 22 213 89 10

2
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *