Podczas corocznej Gali Loan Magazine Awards tradycją jest wspieranie celu charytatywnego.  W tym roku organizatorzy postanowili cały dochód z przeprowadzonej licytacji przekazać dla podopiecznych Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową.

Koszulki Roberta Lewandowskiego

W przed dzień Gali, dzięki staraniom jednego z partnerów wydarzenia, firmie KRD i Kaczmarski Inkasso udało się sprowadzić prosto z Monachium dwie koszulki od Roberta Lewandowskiego z jego osobistą dedykacją dla uczestników Gali oraz swoim autografem. Koszulki okazały się hitem tegorocznej aukcji.

Za 16 tysięcy złotych koszulkę Roberta Lewandowskiego wylicytował Pan Jarosław Wyrzykowski, Prezes Zarządu spółki Tempo Finanse, właściciela marki Finan pożyczki. To najdrożej wylicytowany przedmiot tegorocznej Gali.

Loan Magazine Awards 2016 _00016_00381

Drugą koszulkę Roberta Lewandowskiego- tą z barwami Bayernu Monachium, za 12 tysięcy złotych wylicytowała Pani Kinga Kwiatkowska, reprezentująca markę Leadsmansion.com

Loan Magazine Awards 2016 _00016_00391

Zegary na licytacji

Podczas licytacji zostały zlicytowane dwa zegary. Jeden ufundowany przez Ferratum Bank, drugi to specjalnie przygotowany na tą okazję kryształowy zegar z logotypem Gali Loan Magazine Awards. Obydwa zegary osiągnęły cenę 5 tysięcy złotych. Zegar z logotypem Gali wylicytowała Pani Monika Krawczyk, zarządzająca na co dzień marką Wandoo.

Obrazy wykonane przez dzieci z fundacji

Specjalnie na tą okazję, dwa obrazy do licytacji wykonały własnoręcznie dzieci z Przylądka Nadziei we Wrocławiu.

Obydwa obrazy osiągnęły w sumie kwotę ponad 10 tysięcy złotych.

Loan Magazine Awards 2016 _00273

Koszulka Piotra Gruszki

Firma Aasa Polska zaś  przekazała na naszą licytację również koszulkę ze specjalną dedykacją dla uczestników Gali Loan Magazine Awards 2016 od byłego reprezentanta i kapitana drużyny polskich siatkarzy, Piotra Gruszki. Koszulka została zlicytowana za kwotę 3200 zł przez Pana Jakuba Kosteckiego, Prezesa Zarządu Kaczmarski Inkasso i prezesa Zarządu Krajowego Rejestru Długów BIG SA.

Loan Magazine Awards 2016 _00308

Ponad 56 tysięcy złotych zebranych dla Fundacji

Oprócz wspomnianych wyżej przedmiotów, w sumie zostało zlicytowanych ich aż 16, na rzecz aukcji partnerzy Gali oraz Fundacji przekazali jeszcze Vouchery na m.in wynajem Mercedesa na weekend, wynajem apartamentu w Sky Tower czy wizytę w firmie produkującej gry – Techland. Łącznie zebrano 56 500 zł, która to kwota w całości zasili konto Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Zdajemy sobie sprawę, że to kropla w morzu potrzeb. Ale nie zamierzamy przestawać na jednej aukcji i już wspólnie z partnerami z branży szykujemy kolejne akcje wspomagające tego typu inicjatywy.

Występ Kasi Malendy dla wszystkich

Tuż po zakończonej aukcji odbył się występ gwiazdy wieczoru, Kasi Malendy – finalistki programu The Voice of PolandLoan Magazine Awards 2016 _00063

 

1
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. 30 stycznia 2017 at 20:28 — Odpowiedz

    Dziękujemy serdecznie za licytację i cieszymy się, że kwota ze sprzedaży podarowanej przez nas koszulki wspomoże szczytny cel 🙂


    Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
    mail: [email protected]
    telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.