Ocena redakcji

84
35 Ocen
Akceptowalność 81%
Szybkość 88%
Obsługa klienta 85%
Formalności 82%
Intuicyjna obsługa strony 87%

Wandoo to pożyczkodawca, który działa na polskim rynku i udziela swoim klientom zobowiązań w kwocie nawet 5000 zł.

Wandoo.pl to członek grupy Wandoo Finance Group, która działa na polskim rynku pozabankowym. Pożyczkodawca ten wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby dotrzeć do swojego klienta i udzielić mu finansowego wsparcia. Swoją wysoką wiarygodność zawdzięcza przede wszystkim przejrzystemu procesowi zawierania zobowiązania, a także dbałości o kondycję finansową klientów.

Wandoo – oferta

Wandoo dla swoich klientów przygotował ofertę pożyczki w kwocie od 300 do 5000 zł na okres 30 dni. Dla osób, które po raz pierwszy sięgają po zobowiązanie w tej firmie, pożyczka w kwocie do 1500 zł jest całkowicie za darmo pod warunkiem jej terminowej spłaty. Kolejną pożyczkę dla stałych klientów można podjąć już w kwocie maksymalnej, czyli w przypadku nagłej potrzeby posiadania gotówki do naszej kieszeni trafi aż 5000 zł. Firma idzie na rękę także osobom, które mają problem ze spłatą podjętego zobowiązania. W takiej sytuacji, po uprzednim kontakcie z przedstawicielem pożyczkodawcy, istnieje możliwość rozłożenia pożyczki na dogodne raty.

Wandoo ekspresowe pożyczki

Zobacz pożyczkę Wandoo

Wandoo – formalności

Aby otrzymać pożyczkę w Wandoo.pl należy mieszkać w Polsce i mieć od 20 do 70 lat. Z troski o nadmierne zadłużenie swoich klientów firma nie udziela zobowiązań osobom, które posiadają opóźnienia w spłatach kredytów bądź widnieją w rejestrach dłużników. Aby otrzymać pożyczkę nie należy zatem posiadać negatywnych wpisów w takich spisach. Ponadto do ubiegania się o pożyczkę konieczny jest telefon komórkowy oraz własne konto w banku, z którego będziemy zobligowani do przelewu 1 gr w ramach opłaty za Rejestrację Konta Użytkownika. Po złożeniu wniosku decyzja o wydaniu pożyczki zostanie nam przekazana już w ciągu kilku minut. Pożyczkodawca dysponuje własnymi kontami w aż sześciu najpopularniejszych polskich bankach, dlatego przyznaną pożyczkę możemy mieć na koncie już w ciągu 15 minut.

Jak wziąć pożyczkę Wandoo

Proces podejmowania pożyczki należy rozpocząć od wybrania interesującej nas kwoty oraz czasu spłaty zobowiązania w specjalnym kalkulatorze na stronie internetowej marki. Następnie należy dokładnie wypełnić formularz rejestracyjny i dokonać weryfikacji rachunku bankowego. Od tego momentu Twój wniosek jest przetwarzany – decyzję kredytową otrzymasz w ciągu kilku minut telefonicznie, poprzez wiadomość e-mail lub SMS-em.

Wady i zalety Wandoo

Dla klientów, którzy mają problem ze spłatą swojego zobowiązania, marka przygotowała możliwość refinansowania pożyczki. To ogromny atut tej oferty, który doskonale sprawdzi się na przykład w obliczu nagłych kłopotów finansowych. Na pochwałę zasługuje również wygoda i szybkość procesu podejmowania pożyczki. Decyzja kredytowana wydawana jest nawet w ciągu kilku minut od złożenia wniosku.

Niestety marka posiada pewne ograniczenia w wysokości zobowiązań przeznaczonych dla nowych klientów. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tą firmą, będziesz mógł sięgnąć po pożyczkę w maksymalnej kwocie 3000 zł. Dla niektórych klientów minusem oferty może okazać się również to, że przed udzieleniem zobowiązania firma sprawdza, czy potencjalny klient nie figuruje w rejestrach dłużników ERIF, KRD czy BIG.

Przykładowe koszty pożyczki Wandoo

Reprezentatywny przykład dla pożyczki standardowej udzielanej za pośrednictwem Serwisu:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 480,10 %, przy założeniu, że: Stopa oprocentowania pożyczki: 0% (stopa stała), Całkowita kwota pożyczki: 1800 zł, Całkowity koszt pożyczki: 279 zł, w tym: (i) Prowizja: 279 zł, (ii) Odsetki: 0zł, Całkowita kwota do zapłaty: 2079 zł, Czas obowiązywania umowy: 30 dni. Stan na dzień: 01.04.2020 r.

Wandoo – opinie

Firma cieszy się nieposzlakowaną opinią na polskim rynku pożyczek pozabankowych ze względu na przejrzystość i uczciwość działania. Szybkie i wygodne pożyczki Wandoo to rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje chwilowego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki. Firma udziela zobowiązań , kierując się przy tym jednak interesem klienta i jego sytuacją finansową.

Weź pożyczkę Wandoo

Wandoo kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 22 380 01 02

Pożyczki online

94%

Mikrokasa na polskim rynku obecna jest już od 2006 r. To marka z niezwykle bogatą ofertą zobowiązań finansowych. Umożliwia pozyskanie niewielkiego zastrzyku gotówki na najpilniejsze wydatki, a także zapewnia dostęp do dużej sumy w ramach pożyczki ratalnej. Ponadto umożliwia także konsolidację zobowiązań podjętych w instytucjach bankowych i pozabankowych. Dzięki temu …
82%

Marka Gwarantowane Auto Pożyczki to świetne rozwiązanie dla tych osób, którym banki odmówiły przyznania kredytu na samochód. Ten pożyczkodawca wie, że dobre okazje trzeba łapać bardzo szybko, dlatego oferuje gotówkę na zakup samochodu już w 24 godziny. Gwarantowane Auto Pożyczki – Oferta Marka oferuje pożyczki w kwocie od 2500 do …
85%

Credissimo to kompleksowa oferta finansowania dla polskich konsumentów. Pożyczki tej marki zaspokoją wszelkie potrzeby finansowe – konieczność pozyskania niewielkiego zastrzyku gotówki na czas oczekiwania na wypłatę oraz zaplanowane większe wydatki, np. remont domu czy zakup urządzeń RTV/AGD. Credissimo – Oferta Marka oferuje krótkoterminowe oraz długoterminowe pożyczki przez internet. Pożyczki ratalne, …
2
Udostępnień
Google+

komentarzy 15

 1. Gowiś
  23 października 2016 at 00:23 — Odpowiedz

  w wandoo jak w każdej firmie na początku swojej działalności warto starać się o pożyczkę, bo każdemu udzielają

 2. Marika
  15 listopada 2016 at 19:39 — Odpowiedz

  wandoo okej, przede wszystkim szybka decyzja

 3. Jacek Kapturski
  17 listopada 2016 at 13:46 — Odpowiedz

  Zdecydowanie polecam ponieważ pieniądze otrzymałem szybko i bez problemu !

 4. Katarzyna
  19 listopada 2016 at 21:41 — Odpowiedz

  Polecam, na plus ze odbieraja telefony szybko bo w innych ciężko się dodzwonic

 5. Miras
  21 listopada 2016 at 22:42 — Odpowiedz

  ja także polecam wandoo – szybko i solidnie!

 6. Bartek
  12 stycznia 2017 at 17:24 — Odpowiedz

  Polecam, szybko przelewaja srodki

 7. Teresa Duch
  18 marca 2017 at 00:52 — Odpowiedz

  przepraszam za zwłokę ale dopiero za tydzień wpłacę zaległą pożyczkę bo dzisiaj mi dopiero wysłali a w domu będę najpóźniej za tydzień.

 8. poirytowany
  31 marca 2017 at 10:16 — Odpowiedz

  to wandoo to jakaś ściema!!! odrzucili mój wniosek, nie podajac przyczyny, proszę Was, tak to pożyczać możecie sobie w domu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *