Wandoo – pożyczka w 15 minut

dodał Tomasz Rafalski
15 komentarzy

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: posts Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Wandoo.pl to członek grupy Wandoo Finance Group, która działa na polskim rynku pozabankowym. Pożyczkodawca ten wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby dotrzeć do swojego klienta i udzielić mu finansowego wsparcia. Swoją wysoką wiarygodność zawdzięcza przede wszystkim przejrzystemu procesowi zawierania zobowiązania, a także dbałości o kondycję finansową klientów.

Wandoo – oferta

Wandoo dla swoich klientów przygotował ofertę pożyczki w kwocie od 300 do 5000 zł na okres 30 dni. Dla osób, które po raz pierwszy sięgają po zobowiązanie w tej firmie, pożyczka w kwocie do 1500 zł jest całkowicie za darmo pod warunkiem jej terminowej spłaty. Kolejną pożyczkę dla stałych klientów można podjąć już w kwocie maksymalnej, czyli w przypadku nagłej potrzeby posiadania gotówki do naszej kieszeni trafi aż 5000 zł. Firma idzie na rękę także osobom, które mają problem ze spłatą podjętego zobowiązania. W takiej sytuacji, po uprzednim kontakcie z przedstawicielem pożyczkodawcy, istnieje możliwość rozłożenia pożyczki na dogodne raty.

Wandoo ekspresowe pożyczki

[button style='green' url='http://loanmagazine.pl/wandoo-chwilowki']Zobacz pożyczkę Wandoo[/button]

Wandoo – formalności

Aby otrzymać pożyczkę w Wandoo.pl należy mieszkać w Polsce i mieć od 20 do 70 lat. Z troski o nadmierne zadłużenie swoich klientów firma nie udziela zobowiązań osobom, które posiadają opóźnienia w spłatach kredytów bądź widnieją w rejestrach dłużników. Aby otrzymać pożyczkę nie należy zatem posiadać negatywnych wpisów w takich spisach. Ponadto do ubiegania się o pożyczkę konieczny jest telefon komórkowy oraz własne konto w banku, z którego będziemy zobligowani do przelewu 1 gr w ramach opłaty za Rejestrację Konta Użytkownika. Po złożeniu wniosku decyzja o wydaniu pożyczki zostanie nam przekazana już w ciągu kilku minut. Pożyczkodawca dysponuje własnymi kontami w aż sześciu najpopularniejszych polskich bankach, dlatego przyznaną pożyczkę możemy mieć na koncie już w ciągu 15 minut.

Jak wziąć pożyczkę Wandoo

Proces podejmowania pożyczki należy rozpocząć od wybrania interesującej nas kwoty oraz czasu spłaty zobowiązania w specjalnym kalkulatorze na stronie internetowej marki. Następnie należy dokładnie wypełnić formularz rejestracyjny i dokonać weryfikacji rachunku bankowego. Od tego momentu Twój wniosek jest przetwarzany – decyzję kredytową otrzymasz w ciągu kilku minut telefonicznie, poprzez wiadomość e-mail lub SMS-em.

Wady i zalety Wandoo

Dla klientów, którzy mają problem ze spłatą swojego zobowiązania, marka przygotowała możliwość refinansowania pożyczki. To ogromny atut tej oferty, który doskonale sprawdzi się na przykład w obliczu nagłych kłopotów finansowych. Na pochwałę zasługuje również wygoda i szybkość procesu podejmowania pożyczki. Decyzja kredytowana wydawana jest nawet w ciągu kilku minut od złożenia wniosku.

Niestety marka posiada pewne ograniczenia w wysokości zobowiązań przeznaczonych dla nowych klientów. Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tą firmą, będziesz mógł sięgnąć po pożyczkę w maksymalnej kwocie 3000 zł. Dla niektórych klientów minusem oferty może okazać się również to, że przed udzieleniem zobowiązania firma sprawdza, czy potencjalny klient nie figuruje w rejestrach dłużników ERIF, KRD czy BIG.

Przykładowe koszty pożyczki Wandoo

[infobox]Reprezentatywny przykład dla pożyczki standardowej udzielanej za pośrednictwem Serwisu:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 480,10 %, przy założeniu, że: Stopa oprocentowania pożyczki: 0% (stopa stała), Całkowita kwota pożyczki: 1800 zł, Całkowity koszt pożyczki: 279 zł, w tym: (i) Prowizja: 279 zł, (ii) Odsetki: 0zł, Całkowita kwota do zapłaty: 2079 zł, Czas obowiązywania umowy: 30 dni. Stan na dzień: 01.04.2020 r. [/infobox]

Wandoo – opinie

Firma cieszy się nieposzlakowaną opinią na polskim rynku pożyczek pozabankowych ze względu na przejrzystość i uczciwość działania. Szybkie i wygodne pożyczki Wandoo to rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje chwilowego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki. Firma udziela zobowiązań , kierując się przy tym jednak interesem klienta i jego sytuacją finansową.

[button style='red' url='http://loanmagazine.pl/wandoo-chwilowki']Weź pożyczkę Wandoo[/button]

Wandoo kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 22 380 01 02

[posts count='3' title='Pożyczki online' cat_name='firmy'][/posts]

Podobne wpisy

15 komentarzy

Gowiś 23 października 2016 - 00:23

w wandoo jak w każdej firmie na początku swojej działalności warto starać się o pożyczkę, bo każdemu udzielają

Odpowiedz
Marika 15 listopada 2016 - 19:39

wandoo okej, przede wszystkim szybka decyzja

Odpowiedz
Jacek Kapturski 17 listopada 2016 - 13:46

Zdecydowanie polecam ponieważ pieniądze otrzymałem szybko i bez problemu !

Odpowiedz
Katarzyna 19 listopada 2016 - 21:41

Polecam, na plus ze odbieraja telefony szybko bo w innych ciężko się dodzwonic

Odpowiedz
Miras 21 listopada 2016 - 22:42

ja także polecam wandoo – szybko i solidnie!

Odpowiedz
Bartek 12 stycznia 2017 - 17:24

Polecam, szybko przelewaja srodki

Odpowiedz
Teresa Duch 18 marca 2017 - 00:52

przepraszam za zwłokę ale dopiero za tydzień wpłacę zaległą pożyczkę bo dzisiaj mi dopiero wysłali a w domu będę najpóźniej za tydzień.

Odpowiedz
poirytowany 31 marca 2017 - 10:16

to wandoo to jakaś ściema!!! odrzucili mój wniosek, nie podajac przyczyny, proszę Was, tak to pożyczać możecie sobie w domu!

Odpowiedz

Zamieść komentarz