Ocena redakcji

91
9 Ocen
Akceptowalność 92%
Formalności 92%
Obsługa klienta 91%
Szybkość 90%

Finan to marka, która udziela ratalnych pożyczek pozabankowych. Dzięki obsłudze domowej jej klienci mogą cieszyć się dużą wygodą podejmowanego zobowiązania.

logoFinan to marka spółki Tempo Finanse, która swoim klientom oferuje pożyczki gotówkowe z opcją obsługi w miejscu zamieszkania. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku na terenie Wrocławia, a do chwili obecnej poszerzyła swoją aktywność o około 10 oddziałów na terenie całego kraju. Marka dociera w ten sposób do mieszkańców ponad 350 miejscowości w różnych miejscach całej Polski.

Finan – Oferta pożyczki

Firma Finan zaprzestała swojej działalności w Polsce. Jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką, sprawdź ofertę firmy Extrakieszeń. Zobacz aktualną ofertę pożyczki

Firma dla swoich klientów przygotowała propozycję pożyczki w kwocie od 500 do 6000 zł na okres od 20 do 62 tygodni. O kwocie i czasie zobowiązania decydujemy sami przy pomocy specjalnego suwaka na stronie internetowej firmy. Dużym komfortem dla osoby podejmującej zobowiązanie w Finan jest możliwość pożyczki z wizytą domową, czyli podpisania umowy o pożyczkę w zaciszu własnych czterech ścian. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient nie musi nawet wychodzić z domu, by szybko i łatwo otrzymać potrzebną gotówkę.

Finan – Formalności

Na stronie pożyczkodawcy znajduje się wyszukiwarka oddziałów, która pozwala nam na zlokalizowanie najbliższej placówki marki. W ten sposób możemy dowiedzieć się, czy firma działa w naszej okolicy. Po wypełnieniu wniosku z klientem kontaktuje się przedstawiciel firmy, który ustala szczegóły zawarcia zobowiązania. W przypadku wizyty domowej odbywa się to przy zachowaniu minimum formalności i ze szczególną troską o wygodę i komfort konsumenta.

Finan – Opinie

Finan cieszy się dobrymi opiniami na rynku pożyczkodawców pozabankowych, a z jej usług skorzystało już ponad 200 000 klientów. Firma jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, który zrzesza rzetelnych i odpowiedzialnych pożyczkodawców. Marka od wielu lat współpracuje także z Biurem Informacji Gospodarczej Krajowy Rejestr Długów, z którą prowadzi wymianę informacji o niewiarygodnych kredytobiorcach. W ten sposób pożyczki udzielane przez markę trafiają wyłącznie do osób, które są w stanie spłacić takie zobowiązania bez nadwyrężania swojego rodzinnego budżetu.

WWW

Pożyczki z certyfikatem

84%

Lux Pożyczki proponuje pożyczki na raty w dwóch formach – Premium i Classic. Można sięgnąć po nawet 7 tys. zł na 62 tygodnie.
97%

Ferratum Bank oferuje pożyczki na krótko i długo, a także – za pośrednictwem Ekspres Kasa, mikropożyczki w kwocie do 2000 zł na 15, 30 lub 60 dni.
83%

Eurocent nie prowadzi już swojej działalności pożyczkowej. Nie udziela żadnych pożyczek. Zachęcamy do skorzystania z innych ofert pożyczki.
87%

Na Ratka.pl, poszukujący dodatkowego finansowania, mogą ubiegać się o maksymalnie 5000 zł na raty.
91%

Nemezis udziela pożyczek ratalnych w wysokości od 500 do 1900 zł. Okres spłaty wynosi od 3 do 12 miesięcy i uzależniony jest od pożyczonej kwoty.
86%

Aasa specjalizuje się w pożyczkach na raty udzielanych drogą internetową. Maksymalnie można wnioskować o 5000 zł na 24 miesięce.
2
Udostępnień
Google+

komentarze 3

  1. Barbara Gulinska
    7 marca 2018 at 16:11 — Odpowiedz

    Proszę o pożyczkę do 700 zl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.