Bazar Długów to innowacyjne, bardzo ciekawe narzędzie, dzięki któremu wierzyciele mogą pozbyć się uciążliwego długu i zamienić go na gotówkę, a zainteresowani mogą kupić zadłużenie w atrakcyjnych cenach. Wszystko to za pomocą kilku kliknięć i bez wychodzenia z domu.

Czym jest Bazar Długów?

Bazar Długów to narzędzie przeznaczone zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Służy jako internetowa giełda wierzytelności, na której wierzyciele sprzedają zaległe zobowiązania. W ten sposób mogą zamienić je na gotówkę lub skutecznie zmotywować dłużników do spłaty swoich zaległości.

Po publikacji długu w serwisie dłużnik jest automatycznie i zupełnie bezpłatnie informowany o wystawieniu jego zaległości na sprzedaż. To może stanowić dla niego dodatkową zachętę do spłaty swoich zobowiązań. Z danych zebranych przez Bazar Długów wynika, że aż 20% dłużników skontaktowało się ze swoim wierzycielem bezpośrednio po publikacji długu, by podjąć rozmowy o warunkach jego spłaty.

Bazar Długów to wygodne narzędzie także do kupowania zadłużenia. Serwis zapewnia wygodną i niezwykle intuicyjną wyszukiwarkę długów, dzięki której osoby zainteresowane kupnem wierzytelności mogą znaleźć najatrakcyjniejsze oferty. Platforma zapewnia również możliwość wygodnego zarządzania całymi pakietami wierzytelności.

Dlaczego warto z niego skorzystać?

Bazar Długów to niezastąpione narzędzie dla tych wierzycieli, którzy mają problem z wyegzekwowaniem swoich należności od dłużników. Dzięki internetowej giełdzie mogą teraz całkowicie bezpłatnie wystawić ogłoszenie o ich sprzedaży. Z kolei inwestorom Bazar Długów zapewnia darmowy dostęp do szerokiego wachlarza gotowych do kupna wierzytelności.

Do zalet Bazaru Długów należy skuteczna promocja ogłoszeń oraz szeroki pakiet dodatkowych usług. Wśród nich znajdują się m.in. kompleksowe działania windykacyjne (np. windykacja miękka – telefony do dłużnika oraz wysyłanie wezwań do zapłaty, a także windykacja terenowa – wizyta windykatora u dłużnika). Warto również podkreślić, że platforma zapewnia swoim użytkownikom najwyższy poziom ochrony danych osobowych, a korzystanie z niej jest zupełnie bezpieczne.

Sprawdź jak działa Bazar Długów

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *