Chyba większość z nas słyszała kiedyś twierdzenia, że na „inwestowaniu w bitcoiny” można zarobić fortunę. Ale o co w tym dokładnie chodzi i jakąś siłę naprawdę mają waluty cyfrowe? Odpowiedź znajdziesz w książce „Kryptowaluty od zera”.

„Kryptowaluty od zera” to książka, która przybliża najważniejsze zagadnienia związane z rynkiem walut cyfrowych. Dowiemy się z niej, w jaki sposób działają kryptowaluty i czym jest technologia blockchain, która zrewolucjonizowała dzisiejszą rzeczywistość.

Autorami „Kryptowalut od zera” są Tomasz Kabarowski i Piotr Wójcik, czyli twórca i współtwórca popularnego polskiego internetowego kantoru kryptowalut KantorBitcoin.pl. Eksperci w przystępny, a zarazem ciekawy sposób, przedstawiają historię walut cyfrowych oraz zdradzają tajniki inwestowania w kryptowaluty.

Z książki „Kryptowaluty od zera” dowiesz się:

  • Czym dokładnie są kryptowaluty?
  • Jak wygląda wart 172 tys. dolarów krypto-kot?
  • Czy da się zbić majątek na inwestowaniu w kryptowaluty?
  • Jak bogaty jest twórca bitcoina?

Dla kogo są „Kryptowaluty od zera”?

„Kryptowaluty od zera” to pozycja obowiązkowa dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z walutami cyfrowymi i chcą zrozumieć, jak one działają. Również ci, którzy już złapali bakcyla inwestowania w kryptowaluty, znajdą w tej książce masę ciekawych informacji.

Książkę „Kryptowaluty od zera” polecam szczególnie tym osobom, które chcą zrozumieć, jakie nowe mechanizmy wprowadza blockchain i dlaczego kryptowaluty nagle stały się tak bardzo popularne. Opisana tu technologia nie jest prosta i jej zrozumienie wymaga pewnego wysiłku, lecz autorzy postarali się, aby możliwie najprościej opisać złożone mechanizmy. Blockchain z pewnością znajdzie zastosowanie w przyszłości nie tylko w FinTech, ale również w innych branżach, dlatego wiedza, którą posiądziecie, czytając tę książkę, na pewno Wam się przyda – podkreśla Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny Loan Magazine i ekspert branży FinTech.

„Kryptowaluty od zera” możesz kupić bezpośrednio na stronie wydawcy Zaczytani.pl. Książka jest dostępna również w innych, dużych księgarniach internetowych.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.