Leasing konsumencki zwrotny

dodał Tomasz Rafalski
0 komentarzy

Poszukujesz sposobu na powiększenie budżetu domowego? Często zdarza się, że brakuje nam pewnej kwoty do celu, który sobie obraliśmy. Jaki on by nie był – nowe auto, wyjazd na wakacje, niewielki remont lub inny nagły wydatek…Bocian Finanse ma na to rozwiązanie!

Jest nim Leasing konsumencki zwrotny! A o co właściwie w tym chodzi? Masz możliwość uwolnienia swoich pieniędzy, które są zamrożone w zakupionym przez Ciebie sprzęcie. Wybierz sprzęt, który chcesz sprzedać, doradca klienta wyceni jego wartość i przedstawi Ci raty do spłaty za korzystanie z niego. Po spłaceniu rat wynikających z umowy leasingu konsumenckiego możesz wykupić sprzęt za 1% jego wartości.  Dzięki tygodniowym ratom zobowiązanie finansowe jest łatwe do spłaty. A Ty nie musisz przejmować się nadmiarem formalności.

Wyjątkowa oferta

Przemyślane produkty uszyte na miarę Twoich potrzeb, wygodny i szybki system składania wniosku, komfortowe warunki podpisania i dogodne terminy spłaty – za ofertą leasingu konsumenckiego zwrotnego na raty kryje się więcej korzyści niż myślisz. Nie bez powodu zaufały nam już setki tysięcy klientów – oferta finansowa Bociana wyróżnia się na tle innych nieszablonowym, indywidualnym podejściem do klienta.

Jak przebiega proces otrzymania finansowania?

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, wybierz sprzęt, który chcesz sprzedać. Może to być telewizor, pralka czy nawet lodówka. Sprzęt jest wyceniany przez doradcę, a po wycenie otrzymujesz ofertę leasingu konsumenckiego zwrotnego. To prostsze niż myślisz! Dodatkowo wszystko odbywa się w komfortowych dla ciebie warunkach, czyli w Twoim domu. To doradca przychodzi do Ciebie, a Ty nie musisz chodzić do instytucji, które już swoją atmosferą przyprawiają wielu z nas o zawrót głowy i nerwy. Podpisanie umowy, przekazanie pieniędzy oraz spłata zadłużenia – to wszystko będzie miało miejsce u Ciebie w domu!

Leasing konsumencki zwrotny Odkryciem Roku 2023

Warto wspomnieć, że usługa leasingu konsumenckiego zwrotnego otrzymała nagrodę. Jest nią prestiżowe wyróżnienie w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta Odkrycie Roku 2023. Kategoria obejmuje produkty i usługi, które dopiero wchodzą na rynek lub cieszą się popularnością mimo krótkiej obecności na rynku. O przyznaniu nagrody decyduje Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, która ocenia ich innowacyjność oraz perspektywy rozwoju.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz