Ocena redakcji

86
15 Ocen
Obsługa klienta 89%
Formalności 90%
Akceptowalność 86%
Szybkość 85%
Intuicyjna obsługa strony 81%

MiniCredit to międzynarodowa instytucja finansowa, która na rynku pożyczek konsumenckich działa od 2008 roku. W Polsce firma pojawiła się 5 lat temu.

MiniCredit – Mikropożyczka online

MiniCredit w swojej działalności stawia przede wszystkim na Internet – to właśnie za jego pomocą wypełnia się wniosek o pożyczkę. Nowy klient ma możliwość podjęcia zobowiązania w maksymalnej wysokości 1600 zł na 30 dni, natomiast w przypadku klientów stałych kwota ta rośnie aż do 5 000 zł na 30 dni. W razie nieprzewidzianych opóźnień, MiniCredit udostępnia także możliwość przedłużenia pożyczki – stała opłata za wydłużenie terminu spłaty o 7, 14 lub 30 dni.
Minicredit chwilówki

Weź pożyczkę w MiniCredit

Jak wziąć pożyczkę MiniCredit

Proces ubiegania się o pożyczkę rozpoczyna wypełnienie krótkiego wniosku na stronie internetowej marki. Należy w nim zaznaczyć preferowaną kwotę zobowiązania oraz okres kredytowania. Wniosek należy także uzupełnić o wymagane dane osobowe i informacje o zatrudnieniu. Następnie trzeba przesłać 1 grosza opłaty weryfikacyjnej.

Wady i zalety MiniCredit

Firma przyjmuje wnioski przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, dzięki czemu zaspokaja potrzeby finansowe Polaków o każdej porze dnia i nocy. Cały proces ubiegania się o pożyczkę jest niezwykle krótki i przejrzysty. Niestety zobowiązania tej marki to pożyczki krótkoterminowe. Oznacza to, że musimy spłacić je najpóźniej po 30 dniach. Dla niektórych wadą może okazać się również to, że w szczególnych przypadkach marka może poprosić o przesłanie dokumentu potwierdzającego dochody klienta.

Przykładowe koszty pożyczki MiniCredit

Opłata rejestracyjna: 0,01 PLN; całkowita kwota pożyczki: 500 zł; okres pożyczki: 30 dni; prowizja: 110 zł. całkowita kwota do zapłaty: 610 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1024%. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.03.2016 r. Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy.

MiniCredit – formalności

Aby otrzymać pożyczkę, należy być obywatelem Polski w wieku od 20 do 75 lat, nie figurować na listach w rejestrach dłużników oraz posiadać własne konto w banku. Po złożeniu wniosku przez nowego klienta firma prosi o przesłanie skanu bądź wyraźnego zdjęcia dowodu osobistego w celu weryfikacji danych. W niektórych przypadkach potencjalny pożyczkobiorca może zostać poproszony o przesłanie dokumentu potwierdzającego jego dochody – firma przywiązuje bowiem dużą wagę do dbania o bezpieczeństwo finansowe swoich klientów. Dla wygody stałych klientów firmy od drugiej pożyczki istnieje możliwość ubiegania się o środki poprzez wiadomość tekstową SMS, co znacznie skraca proces otrzymania pieniędzy. Rozpatrywanie aplikacji nowego klienta trwa około godziny, natomiast stali klienci dostaną decyzję w krótszym czasie – maksymalnie po 15 minutach. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możemy skontaktować się z biurem obsługi, które czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 19.00, a także w soboty od 9.00 do 17.00.

MiniCredit – opinie

Marka ceniona jest szczególnie ze względu na swój profesjonalizm i przejrzystość zasad udzielanych pożyczek, których wszystkie koszty przedstawione są klientowi jeszcze przed zaciągnięciem zobowiązania.  Firma nie nalicza odsetek od zaciągniętego zobowiązania, ale pobiera prowizję za udzielenie pożyczki. Firma od lat angażuje się również w propagowanie wiedzy na temat rynku pożyczkowego – uczestniczy w programie Rzetelna Firma, a także jest członkiem Związku Firm Pożyczkowych. Za swoją działalność firma została uhonorowana certyfikatem Odpowiedzialny Pożyczkodawca Loan Magazine.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w MiniCredit

MiniCredit kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: +48 22 266 83 55

1
Udostępnień
Google+

komentarzy 18

 1. karla
  26 lutego 2015 at 07:16 — Odpowiedz

  Jestem stałą klientką MiniCredit i jestem zadowolona. Szybko przesyłają pożyczkę na konto. Polecam MiniCredit

 2. kawalek kulku
  26 lutego 2015 at 21:30 — Odpowiedz

  Minicredit to najlepsza opcja dla tych, co mają udokumentowane dochody. Troche czasu zajmuje wydanie decyzji, ale w sumie nie ma problemu. polecam Minicredit!

 3. wojtek65
  26 lutego 2015 at 21:46 — Odpowiedz

  nie wiem na jakiej zasadzie udzielane są pożyczki w minicredit, bo mi nie przyznali. za to mogę pochwalić obsługę minicredit bo rzeczywiscie bardzo szybko przyszla odpowiedz… szkoda ze negatywna

 4. Alinka
  15 lipca 2015 at 17:33 — Odpowiedz

  Można przedłużać bez problemu, polecam!

 5. Adam
  4 sierpnia 2015 at 15:02 — Odpowiedz

  Jak kto potrzebuje kask na szybko i na krtko to polecam! adnych problemw!

 6. magda.m
  4 sierpnia 2015 at 22:43 — Odpowiedz

  mialam okazje skorzystac z uslug minicredit kiedy zabraklo mi pieniezkow na zorganizowanie komunii syna. jestem zadowolona bo szybko odpowiedzieli na wniosek i na przelew rozwniez nie musialam czekac dlugo. mlody sie ucieszyl, a i tak wszystko potem oddalam za pieniadze z kopert ;))

 7. Agnieszka
  10 sierpnia 2015 at 11:51 — Odpowiedz

  Dostaam poyczk bez adnych problemw. Bardzo duy plus za szybk odpowied! Oferta idealna dla osb, ktre potrzebuj gotwki na krtko i na szybko. Mi udao si kupi wycieczk w last minute, ktre wpado akurat przed wypat. W takiej sytuacji MiniCredit uratowao moje wakacje.

 8. Arkadiusz
  25 sierpnia 2015 at 15:34 — Odpowiedz

  Jak ktoś ma chwilowe problemy to dość dobre wyjście. Ale jest bardzo niska kwota pierwszej pożyczki, więc to opcja w awaryjnych sytuacjach. Później co prawda można ubiegać się o wyższe kwoty, ale to dość trudne i wysoka prowizja. Ale wszystko jest jasno wyjaśnione, więc nie można się przyczepić.

 9. lucasS
  26 sierpnia 2015 at 00:55 — Odpowiedz

  chcialem wziac pozyczke w minicredit, ale gorna granica dla nowego klienta to 500 zl…. troche nisko, co ja niby zrobie majac 500 zl. w innych firmach mozna brac 3 razy tyle na start a tutaj takie smiesznie male kwoty

 10. Superman
  9 września 2015 at 15:20 — Odpowiedz

  No niestety w tym miesiącu zabrakło mi trochę do wypłaty, wrzesień nie jest łaskawy dla rodziców. 500 zł pierwszej pozyczki było dla mnie idealnym rozwiązaniem, zaraz po wypłacie oddaję. Firma sprawna i rzetelna, wieć polecam każdemu, kto potrzebuje skorzystać z takiej formy.

 11. Sylwia
  25 lutego 2016 at 12:59 — Odpowiedz

  Już kolejny raz korzystam z mini credit i za każdym razem nie mam się do czego przyczepić. Polecam!

 12. Marcin
  29 lipca 2016 at 14:08 — Odpowiedz

  Bardzo szybko dostałam przelew. Papierów też nie za dużo. Polecam Mini credit, zdecydowanie na plus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *