Ocena redakcji

91
11 Ocen
Obsługa klienta 92%
Formalności 92%
Akceptowalność 87%
Szybkość 94%
Intuicyjna obsługa strony 91%

Zaimo jest oddziałem firmy Kreditech Polska. Marka specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty przez internet.

Zaimo – pożyczka na raty

Firma Zaimo zaprzestała swojej działalności w Polsce. Jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką, sprawdź ofertę firmy Extrakieszeń. Zobacz aktualną ofertę pożyczki

Właścicielem marki Zaimo jest spółka Kreditech Polska, która w Polsce oferuje pożyczki krótkoterminowe za pośrednictwem marki Kredito24 oraz Pandamoney. Poza tym polski oddział pochodzącej z Niemiec firmy technologicznej wprowadził na nadwiślański rynek pozabankowy odnawialny limit pożyczkowy, który znajdziemy w Flexinero. Zaimo udziela pożyczek na raty. Najmniejsza dostępna kwota to 1500 zł, natomiast maksymalnie wnioskować można o 15 tys. zł. Na spłatę należności mamy przynajmniej 3 miesiące, ale możemy też rozłożyć płatność na 36 dogodnych rat.

Weź pożyczkę w Zaimo

Zaimo – opinie

Szybkie, łatwe i przejrzyste pożyczki to myśl przewodnia działalności Zaimo i rzeczywiście marka doceniana jest za to, że dodatkowy zastrzyk pieniędzy można uzyskać zaledwie w kwadrans. Wypełnienie wniosku zajmuje kilka minut, a jego rozpatrzenie to kwestia nie więcej niż 2 minut. Wszystko dzięki zaautomatyzowanemu systemowi scoringowemu, który wykorzystuje Big Data oraz specjalne algorytmy pozwalające błyskawicznie przeanalizować tysiące danych o kliencie – pozyskane m.in. z plików cookies, danych lokalizacyjnych (GPS), portali społecznościowych i e-sklepów. Wśród zalet Zaimo wymieniana jest też wysoka kwota pożyczki i długi okres spłaty – można ubiegać się o 15 tys. zł na 3 lata. Jednak ostateczna wysokość zobowiązania zależy od naszej zdolności kredytowej. To, co jedni uważają za zaletę, dla innych jest barierą nie do przekroczenia – mało kto życzy sobie przeglądania swojego profilu na Facebooku. Z negatywnym odbiorem spotyka się też brak możliwości sprawdzenia przewidywanej wysokości rat po ustawieniu suwaków na interesującej nas kwocie i terminie oddania należności – trzeba od razu wypełnić wniosek. Jednak jego złożenie nie jest wiążące – możemy przyjąć propozycję lub ją odrzucić bez żadnych konsekwencji. Odpowiedź ma charakter informacyjny.

Wypełnij wniosek o pożyczkę Zaimo

Zaimo – formalności

Ubieganie się o pożyczkę na raty od Zaimo zaczynamy od wybrania kwoty oraz okres spłaty. Następnie wypełniamy wniosek, podając dane osobowe, dane odnośnie zatrudnienia, numer konta i nazwę banku. Aby przyspieszyć proces weryfikacji, możemy zalogować się na Facebooka. Za ten krok otrzymamy też rabat na pożyczkę w wysokości 25 zł. Decyzję otrzymamy mailowo oraz SMS-em. Niezbędne jest też wykonanie przelewu z opłatą weryfikacyjną w wysokości 1 gr (50 gr w przypadku korzystania z platformy Sofort). Kto może aplikować o pożyczkę ratalną w Zaimo? Zobowiązanie jest dostępne dla pełnoletnich obywateli Polski.

zaimo pożyczki

5
Udostępnień
Google+

komentarzy 10

 1. immortal15
  25 lutego 2015 at 22:27 — Odpowiedz

  Decyzja została przyznana szybko w Zaimo, profesjonalna obsługa klienta. poleca, Zaimo!

 2. pokrzywdzony
  27 lutego 2015 at 15:44 — Odpowiedz

  Starałem się o pożyczke w Zaimo niestety nie została mi przyznana. Mojemu sąsiadowi udało wziąć się pożyczkę bez żadnego problemu. Polecam Zaimo w jego imieniu.

 3. Barbara
  15 lipca 2015 at 14:18 — Odpowiedz

  Szybka decyzja, ale indywidualnie wyliczaj oprocentowanie, wic na pocztku nie wiadomo jakie bd raty.

 4. Ela
  4 sierpnia 2015 at 14:49 — Odpowiedz

  Poszo bardzo sprawnie i szybko, godne polecenia!

 5. Kornelia
  7 sierpnia 2015 at 16:36 — Odpowiedz

  Świetna firma! Chyba żadna z firm pozyczkowych nie oferuje tak wysokiej pożyczki. Szczerze polecam każdemu, ktor pilnie potrzebuje kasy, nawet trochę większej. Polecam!

 6. Kevin
  24 sierpnia 2015 at 18:03 — Odpowiedz

  Plus za rzetelno. Nie ma si czego ba, wszystko jest jasne i czytelne. Warunki s do przebrnicia, tak samo jak prowizje. Jak kto pilnie potrzebuje pienidzy to nie widz problemu, polecam!!!

 7. David
  28 sierpnia 2015 at 14:54 — Odpowiedz

  Generalnie oferta dość atrakcyjna w porównaniu z innymi firmami, chociaż długo czeka się na decyzję. Trzeba tylko zwrócić uwagę, bo mają kilka innych firm pod innymi nazwami i jednocześnie nie można mieć kolejnej pożyczki. Poza tym wszystko w porządku, można bezpiecznie korzystać.

 8. LI34
  7 września 2015 at 22:22 — Odpowiedz

  skoro sa u Was na pierwszym miejscu w rankingu, to znaczy że są najlepsi?

 9. Weronika
  25 lutego 2016 at 12:16 — Odpowiedz

  Starałam się w Zaimo o pożyczkę i udało się mimo kilku drobnych niedociągnięć po drodze. Ale finalnie pożyczka wypłacona i teraz czas na spłatę. polecam

 10. Arek
  27 lipca 2016 at 13:16 — Odpowiedz

  Szybko dostałam przelew z kasą. Raty nieduże, mało formalności. Polecam Zaimo, zdecydowanie w porządku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *