30 stycznia 2020 roku we Wrocławiu rozdano nagrody zwycięzcom prestiżowego konkursu Loan Magazine Awards 2019. Jednym z wielkich wygranych tegorocznego rozdania nagród jest marka Alektum, która zdobyła tytuł Partner Windykacyjny Roku zarówno w obszarze cesji, jak również w obszarze serwisu wierzytelności.

Firma Alektum

Firma Alektum to wielki zwycięzca tegorocznej Gali Loan Magazine Awards 2019. Marka pozostawiła w tyle konkurencję i zgarnęła kryształową statuetkę w aż dwóch kategoriach.

Partner Windykacyjny Roku 2019 nominowani

w obszarze cesji wierzytelności:

w obszarze serwisu wierzytelności:

partner windykacyjny 2019 nominowani

Nagrodę odebrał …

Zwycięzca w obu kategoriach został wyłoniony na podstawie głosów oddanych przez instytucje pożyczkowe. O wręczenie kryształowej statuetki w kategorii Partner Windykacyjny 2019 w zakresie zakupu wierzytelności poproszono Prezesa Polskiego Związku Zarządzania Wierzytelnościami, pana Piotra Badowskiego.

Z kolei o wręczenie nagrody w kategorii Partner Windykacyjny 2019 w zakresie serwisu wierzytelności została poproszona przedstawicielka firm pożyczkowych i równocześnie zdobywczyni tytułu Manager Roku 2018 – Patrycja Gołębicka z Aasa Polska.

Kryształowe nagrody z ich rąk odebrał Marcin Nakielski, Sales Manager w Alektum Group:

Serdecznie dziękuję za te wyróżnienia. Dziękuję bardzo wszystkim tym, którzy oddali na nas głos, a wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji współpracować z Alektum – zapraszam do kontaktu.

Serdecznie gratulujemy wygranej!

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *