Finelf rozgląda się za nowymi rynkami

dodał Tomek
0 komentarzy

Finelf.com – start up, który zajmuje się pośrednictwem usług finansowych, rozszerza swoją działalność o kolejne kraje.

– Widząc problemy, z jakimi zmaga się branża pożyczkowa w Polsce postanowiliśmy rozejrzeć się za nowymi rynkami. Oprócz dalszego rozwoju na naszym rynku zamierzamy mocno inwestować w rozwój zagraniczny. Chcemy powtórzyć sukces, który osiągnęliśmy w Hiszpanii i Meksyku. Wydaje się, że znaleźliśmy skalowalny model biznesowy i zamierzamy go zduplikować na kilka nowych rynków – mówi Stanisław Wolniewicz Duda, prezes zarządu Finelf.com, wydawca serwisu Czerwona Skarbonka, laureat wyróżnienia TOP50 Managers of Loan Market in Poland.

– Nasze doświadczenie to kilka lat, w ciągu których zbudowaliśmy sieć portali i zapracowaliśmy na miano godnego zaufania partnera dla firm FinTechowych oraz naszych klientów. To jednak nie wszystko, ponieważ zamierzamy stać się kluczowym graczem nie tylko w Polsce, ale także m.in. w Hiszpanii, Danii, Brazylii, Wietnamie oraz RPA jako pierwszy wybór użytkowników, poszukujących wsparcia w wyborze produktów finansowych – dodaje Stanisław Wolniewicz Duda.

– Dzięki elastyczności działań liczymy na to, że w 2024 rok przywitamy w zdecydowanie lepszych nastrojach –  prognozuje szef Finelf.com.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz