14 lutego 2018 r. w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu odbyła się IV edycja Gali Loan Magazine Awards. Tegoroczna uroczystość obfitowała w niespodzianki. Jedną z nich było przyznanie przez Redakcję Loan Magazine wyróżnień specjalnych dla tych podmiotów, które swoją działalnością wyróżniły się na rynku pozabankowym i przyczyniły się do jego rozwoju. Jednym z takich wyróżnień była nagroda dla Rekomendowanego Doradcy 2018. Wyróżnienie otrzymała marka…

Arena Tax Rekomendowanym Doradcą 2018

Arena Tax to spółka, która obecnie znajduje się wśród 20 największych spółek doradztwa podatkowego w Polsce według rankingu dziennika Rzeczpospolita. Rokrocznie jest też wyróżniana jako wiodąca spółka doradztwa podatkowego w światowych raportach specjalistycznych World Tax oraz World Transfer Pricing wydawnictwa podatkowego International Tax Review. – mówił podczas Gali Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny Loan Magazine.

Specjalne wyróżnienie Redakcji Loan Magazine dla najlepszego Rekomendowanego Doradcy ubiegłego roku wręczył Andrzej Roter – Prezes Zarządu Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Jest kilka rzeczy w życiu, które muszą się zdarzyć, każdego muszą spotkać. Na rynku pożyczkowym pewnie każdego musi spotkać to, że uczestniczy w Gali Loan Magazine Awards – także gratuluję Państwu tego doświadczenia. Ale powszechnie mówi się tak: w życiu pewna jest tylko śmierć i podatki. Stąd pewnie ci, którzy sobie dobrze radzą w życiu (i dobrze radzą sobie z podatkami), są tak ważni. I pewnie stąd tym kolejnym must be, tym, co w życiu musiało się wydarzyć, jest wyróżnienie Arena Tax tytułem Rekomendowany Doradca Loan Magaine Awards 2018 – dlatego, że doradzają praktycznie wszystkim i wszyscy oczekują od nich tego doradztwa. W związku z tym doradzając, pomagają nam radzić sobie dobrze w życiu. – mówił Andrzej Roter, ogłaszając zwycięzcę tej kategorii.

– W imieniu całej firmy bardzo serdecznie dziękuję za to wyróżnienie. Myślę, że to nagroda dla całego naszego zespołu, który bardzo ciężko pracuje i każdego dnia zmaga się z trudnymi zagadnieniami związanymi z przepisami prawa podatkowego, które się ciągle zmieniają, o czym myślę, że Państwo dobrze wiedzą. Dziękujemy bardzo! – mówiła przedstawicielka Arena Tax, odbierając kryształową nagrodę.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.