Gwarantowane Auto Pożyczki

dodał Tomasz Rafalski
0 komentarzy

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Marka Gwarantowane Auto Pożyczki to świetne rozwiązanie dla tych osób, którym banki odmówiły przyznania kredytu na samochód. Ten pożyczkodawca wie, że dobre okazje trzeba łapać bardzo szybko, dlatego oferuje gotówkę na zakup samochodu już w 24 godziny.

Gwarantowane Auto Pożyczki – Oferta

Marka oferuje pożyczki w kwocie od 2500 do 25 000 zł na okres 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy. Tak długi okres spłaty pozwala ustalić dogodną, niską ratę nawet dla zobowiązania w maksymalnej kwocie, dzięki czemu miesięczne opłaty są nie są obciążeniem dla domowego budżetu klienta.

Gwarantowane Auto Pożyczki – Formalności

Z pożyczki na samochód może skorzystać osoba w wieku od 18 do 75 lat, posiadająca status rezydenta (zamieszkująca na terenie Polski). Potencjalny klient musi wykazać zdolność finansową do pokrycia miesięcznej raty podejmowanej pożyczki, jednak nie musi przy tym przedstawiać zaświadczenia o osiąganych dochodach.

Do podjęcia tego typu zobowiązania konieczne jest także posiadanie specjalnego gwaranta, którym może zostać na przykład członek rodziny lub przyjaciel. Taki gwarant powinien być stabilny finansowo, a w swojej historii kredytowej nie może mieć żadnych czarnych plam w postaci nieterminowych spłat podjętych zobowiązań. Gwarant musi mieć również świadomość, że w przypadku problemów ze spłatą zobowiązania przez pożyczkobiorcę, to właśnie on będzie zobowiązany do uregulowania pozostałych rat.

Samochód, który klient zamierza zamierza kupić przy pomocy pożyczki, również musi spełniać kilka dodatkowych wymagań. Musi być to samochód osobowy lub dostawczy (do 3,5 t), którego wyłącznym właścicielem będzie pożyczkobiorca. Ponadto auto musi posiadać kartę pojazdu oraz polisę OC.

Jak wziąć pożyczkę Gwarantowane Auto Pożyczki

Aby podjąć pożyczkę na zakup własnego samochodu, powinieneś wejść na stronę internetową marki i wypełnić prosty wniosek. Musisz w nim podać swoje dane osobowe oraz wskazać dane gwaranta, który będzie mógł poświadczyć, że jesteś w stanie terminowo spłacić swoje zobowiązanie.

Wady i zalety Gwarantowane Auto Pożyczki

Największą zaletą tej oferty jest jej uniwersalność. Za pomocą pożyczki możesz bowiem sfinansować zakup wybranego przez siebie samochodu o wartości od 2500 do nawet 25 000 zł. Również spłatę zobowiązania możesz rozłożyć na wybrany przez siebie okres – maksymalnie jest to nawet 60 miesięcy.

Niestety wadą tej oferty jest konieczność posiadania gwaranta, który poświadczy, że jesteś w stanie spłacić swoje zobowiązanie. Za minus można również uznać to, że pożyczka zostanie wypłacona właśnie na konto gwaranta. To dodatkowa procedura, której celem jest zapobieganie oszustwom.

Przykładowe koszty pożyczki Gwarantowane Auto Pożyczki

[infobox]
Reprezentatywny przykład: pożyczasz 25 000 zł na 48 miesięcy, płacąc 1204.12zł na miesiąc, całkowita kwota do zapłaty 57 797.60 zł. Prowizja za udzielenie pożyczki: 25000 zł. Oprocentowanie stałe: 10%, RRSO: 62.41% [/infobox]

Gwarantowane Auto Pożyczki – Opinie

Oferta tego pożyczkodawcy postrzegana jest na polskim rynku usług finansowych jako świetna alternatywa dla kredytów bankowych. Klienci doceniają, że marka udziela im pomocy w zakupie samochodu nawet wtedy, gdy w innych instytucjach finansowych spotkali się z odmową. Pożyczkodawca zachowuje przy tym najwyższe standardy jakości oraz dbałość o sytuację finansową konsumenta. Za swoją transparentną działalność marka otrzymała Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine.

Gwarantowane Auto Pożyczki kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Podobne wpisy

Zamieść komentarz