Od wielu lat telefon towarzyszy nam w wielu codziennych czynnościach. To sprytne, niewielkie urządzenie pozwala nam płacić za zakupy, rezerwować bilety do kina czy nawet… podejmować pożyczki. Możliwość złożenia wniosku o dodatkowy zastrzyk gotówki poprzez swojego smartfona nie tylko ułatwia, ale też znacznie skraca proces ubiegania się o tego typu zobowiązanie. Pożyczki na telefon to wygodne i szybkie rozwiązanie niespodziewanych kłopotów finansowych.

Pożyczki na telefon – jak je otrzymać?

Polski rynek obfituje w oferty firm pożyczkowych, które gwarantują błyskawiczne zaspokojenie potrzeb finansowych. Niektóre z tych zobowiązań udzielane są wyłącznie stacjonarnie, inne tylko przez internet, natomiast jeszcze inne udzielane są przez telefon. Pod pojęciem pożyczki na telefon kryje się zazwyczaj zobowiązanie finansowe, o które wnioskujemy poprzez SMS bądź w trakcie krótkiej rozmowy telefonicznej z przedstawicielem firmy. W trakcie tego typu rozmowy należy podać dokładnie te same dane, jak przy składaniu wniosku kredytowego online. Zazwyczaj są to:

  • podstawowe dane osobowe
  • dane adresowe
  • kwota, o jaką wnioskujemy
  • informacje o zatrudnieniu

Pożyczki na telefon to ogromna wygoda dla klienta, który może ubiegać się o dodatkowy zastrzyk gotówki z dowolnego miejsca, np. z tramwaju w trakcie drogi do pracy czy nawet z pociągu w trakcie wyjazdu na kilkudniową wycieczkę.

Dlaczego warto?

Pożyczki na telefon cechuje szybkość i wygoda. To doskonałe rozwiązanie na te sytuacje, w których potrzebujemy dodatkowego zastrzyku gotówki „na już”.  Do uzyskania pożyczki na telefon wystarczy bowiem wiadomość SMS z najważniejszymi informacjami bądź krótka rozmowa z konsultantem marki. Nie musimy się przy tym obawiać o swoje dane, które przekazywane są pożyczkodawcy w całkowicie bezpieczny sposób. Nie musimy również zawracać sobie głowy wypełnianiem skomplikowanych formalności. Cały proces ubiegania się o pożyczkę zajmuje zaledwie kilka minut, a pieniądze możemy mieć na swoim koncie już w ciągu godziny od złożenia wniosku.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.