Marcowy ranking pożyczek na raty podpowiada, po które zobowiązanie warto sięgnąć, aby sfinansować wydatki związane ze zmianą pory roku i Wielkanocą.

Marzec to miesiąc, w którym nasze portfele narażone są na niemałe wydatki. Organizacja Świąt Wielkanocnych oraz konieczność wymiany odzieży na wiosenną mogą znacznie nadszarpnąć całym domowym budżetem. Jeśli do tego dojdą niespodziewane wydatki w postaci awarii samochodu, wizyty hydraulika czy konieczności zakupu nowej lodówki to nasza kondycja finansowa może zostać całkiem zachwiana. Rozwiązaniem chwilowych problemów z brakiem gotówki może być pożyczka na raty.

Marcowy ranking – dlaczego warto sięgnąć po pożyczkę na raty?

Pożyczki na raty zapewniają dodatkowy zastrzyk gotówki, który może stanowić niezastąpione wsparcie w uporaniu się z marcowymi wydatkami. W tym miesiącu najbardziej obciążające dla domowego budżetu są przygotowania do Świąt Wielkanocnych – udekorowanie domu, przygotowanie świątecznego jedzenia i wyjazdy do dalszej rodziny. To jednak nie wszystkie wydatki, z którymi musimy uporać się w marcu… Ten miesiąc wiąże się również z gruntowną zmianą pogody. Dotychczasowy śnieg i chłód odchodzą w niepamięć, a dni stają się cieplejsze. Z tego powodu możemy być zmuszeni do zmiany naszej odzieży i obuwia.

Pożyczki pozabankowe online pozwalają pozyskać potrzebną gotówkę w szybki i wygodny sposób. Proces wnioskowania o pożyczki na raty przez internet zajmuje zaledwie kilka minut, a niezbędne środki możemy mieć na koncie już w ciągu kilku godzin od otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej. Dzięki firmom pożyczkowym otrzymujemy pomoc finansową właśnie wtedy, kiedy jej najbardziej potrzebujemy.

Ranking pożyczek na raty

Kłopoty finansowe zazwyczaj związane są z dużym stresem i ogromną presją czasu. To właśnie te czynniki często popychają nas do podejmowania pochopnych decyzji, które mogą zaważyć na kondycji naszych finansów w przyszłości. Specjaliści Loan-Magazine są świadomi, że konsument nie ma czasu na porównywanie ofert wszystkich firm pozabankowych, aby wybrać tę pożyczkę, która udzielana jest na najlepszych warunkach. Właśnie z myślą o takich sytuacjach przygotowywany jest marcowy ranking pożyczek na raty, dzięki któremu każdy użytkownik w prosty i łatwy sposób wybierze zobowiązanie dopasowane do swojej indywidualnej sytuacji finansowej. Która pożyczka najlepiej sprawdzi się w pokryciu wielkanocnych kosztów? Po które rozwiązanie warto sięgnąć w obliczu niespodziewanych wydatków? Sprawdźmy!

 

 

Firma pożyczkowa Maksymalna kwota pożyczki Maksymalny okres spłaty Ocena redakcji Tu możesz złożyć wniosek o pożyczkę
Supergrosz

10 000.00 PLN

48 m-cy

9.9/10

button
Zaplo

10 000.00 PLN

36 m-cy

9.8/10

button
Monedo Now

10 000.00 PLN

36 m-cy

9.5/10

button
Ratka.pl

10 000.00 PLN

24 m-ce

9.1/10

button
Home Kredyt

10 000.00 PLN

24 m-ce

9.0/10

button

5 000.00 PLN

24 m-ce

9.0/10

button
InCredit

10 000.00 PLN

24 m-ce

8.9/10

button
Hapi Pożyczki

15 000.00 PLN

36 m-cy

8.8/10

button
Kredytok

15 000.00 PLN

48 m-cy

8.5/10

button
Aasa

10 000.00 PLN

24 m-ce

8.4/10

button
SMS Kredyt

5 000.00 PLN

30 m-cy

8.1/10

button
Ofin

5 000.00 PLN

24 m-cy

8.0/10

button

 

Najlepsze pożyczki ratalne na marzec

Marka SuperGrosz już po raz kolejny zdobyła tytuł najlepszej pożyczki na raty w rankingu najlepszych pożyczek na raty Loan-Magazine. Zobowiązanie zwyciężyło w zestawieniu ze względu na wysoką kwotę maksymalną pożyczki oraz wydłużony okres spłaty – aż 48 miesięcy. Takie parametry pozwalają w dużym stopniu dostosować chwilówkę do swoich indywidualnych potrzeb finansowych. Możliwość rozłożenia zobowiązania aż na 48 rat sprawia, że spłata pożyczki nie stanowi dużego obciążenia nawet dla mniej zasobnych portfeli.

Drugie i trzecie miejsce w marcowym rankingu zajęły pożyczki Zaplo.pl i MonedoNow. Obie marki oferują zobowiązania w maksymalnej wysokości 10 000 zł na okres do 36-miesięcy. Pożyczka na takich warunkach to idealny sposób na wielkanocne wydatki oraz wspaniałe rozwiązanie na nieprzewidziane koszty, jak np. awaria samochodu czy konieczność zakupu nowego komputera.

Wszystkie firmy pożyczkowe wymienione w rankingu Loan-Magazine cieszą się ogromnym zaufaniem i doskonałą opinią dotychczasowych klientów. Przed podjęciem jakiegokolwiek zobowiązania należy jednak dokładnie rozważyć własne możliwości finansowe. Pożyczkę należy w taki sposób dopasować do indywidualnej kondycji finansowej, aby nie było problemów z jej spłatą.

 

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.