Wakacyjny ranking pożyczek na raty pozwala konsumentom sprawdzić, która firma pożyczkowa w największym stopniu zaspokoi ich finansowe potrzeby.

Każdego roku niecierpliwie wyglądamy nadejścia wakacji. To właśnie w te wyjątkowe dni możemy odprężyć się, przeżyć niezapomniane przygody i naładować baterie na całą zimę. Niestety przyjemny czas wakacyjnych szaleństw wiąże się najczęściej z dużym obciążeniem finansowym naszych portfeli.

Bardzo rzadko w ciągu roku udaje nam się systematycznie odkładać pieniądze z myślą o wymarzonej wycieczce latem. Polacy nie są znani ze swoich skłonności do oszczędzania. Tymczasem zorganizowanie wakacji to większy wydatek, który trudno jest sfinansować z jednej wypłaty. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzą nam firmy pożyczkowe, których zobowiązania pozwalają na szybkie podreperowanie domowego budżetu.

Wakacyjna pożyczka na raty

Podczas wakacji częściej niż zwykle zwracamy uwagę na oferty firm pożyczkowych. To właśnie one pozwalają nam w łatwy i szybki sposób pozyskać fundusze potrzebne do sfinansowania zagranicznej wycieczki oraz krajowych wojaży. Pożyczki przez internet to błyskawiczny sposób na zdobycie dodatkowej gotówki bez zbędnych formalności oraz długiego oczekiwania na przelew. Wypełnienie wniosku zajmuje zaledwie kilka minut, a pieniądze na koncie możemy mieć już po godzinie. To właśnie ze względu na dużą elastyczność oraz ogromną wygodę, takie zobowiązania cieszą się ogromnym zainteresowaniem polskich konsumentów.

Wybierz mądrze

Pożyczka na raty to rozwiązanie, które umożliwia rozłożenie spłaty całego zobowiązania na niewielkie części. Dzięki temu pożyczkobiorca, przy mniejszym obciążeniu dla swojego budżetu, może pokryć większe wydatki. W ten sposób może sfinansować na przykład zagraniczne wakacje dla całej rodziny czy kilkutygodniowy wypad nad polskie morze. Pożyczka ratalna to również wspaniały sposób pokrycia innych większych wydatków, które mogą pojawić się w trakcie letnich miesięcy. Każdego dnia narażeni jesteśmy na przykre niespodzianki, które mogą całkowicie pokrzyżować nam finansowe plany. Może być to na przykład zepsuta pralka, telewizor czy samochód. Koszt wymiany takiego sprzętu nie jest mały. Tutaj również z pomocą przyjdą nam pożyczki ratalne.

Przed podjęciem jakiegokolwiek zobowiązania należy jednak dobrze przekalkulować wszystkie koszty z nim związane, by w żaden sposób nie zakłócić równowagi domowego budżetu. Najlepiej także porozmawiać z domownikami i ustalić wakacyjne priorytety. Pamiętajmy przy tym, że pożyczkę w każdej chwili możemy spłacić, a wspomnienia z wymarzonej wycieczki pozostaną z nami przez całe życie.

Niestety wybór odpowiedniego zobowiązania nie jest prosty ze względu na presję czasu oraz mnogość ofert dostępnych na rynku. Do firm pożyczkowych nadal podchodzimy dość nieufnie, dlatego przy podejmowaniu takiego zobowiązania wolimy postawić na sprawdzoną instytucję. Firmy z zestawienia Loan-Magazine cieszą się wśród polskich konsumentów nieposzlakowaną opinią. Podmioty te działają uczciwie i z dbałością o kondycję finansową swojego klienta. Nieustannie dopasowują swoje oferty do potrzeb finansowych Polaków. Bardzo często umożliwiają samodzielny wybór kwoty i długości zobowiązania, dzięki czemu można je w prosty sposób dostosować do własnej sytuacji. Wakacyjny ranking pożyczek na raty Loan-Magaazine zawiera kilkanaście najatrakcyjniejszych ofert, wśród których każdy wybierze coś dla siebie!

 

 

Firma pożyczkowa Maksymalna kwota pożyczki Maksymalny okres spłaty Ocena redakcji Tu możesz złożyć wniosek o pożyczkę

 

5 000.00

PLN

24 m-ce

9.8/10

button
 

SMS Kredyt

 

5 000.00 PLN

30 m-cy

9.6/10

button
Monedo Now

10 000.00 PLN

36 m-cy

9.5/10

button
Ofin

5 000.00 PLN

24 m-ce

9.1/10

button
Home Kredyt

10 000.00 PLN

24 m-ce

9.0/10

button
 

Kredytok

15 000.00 PLN

48 m-cy

 8.9/10

 button
InCredit

10 000.00 PLN

24 m-ce

8.9/10

button
Zaplo

10 000.00 PLN

36 m-cy

8.8/10

button
Supergrosz

10 000.00 PLN

48 m-cy

8.5/10

button
Aasa

10 000.00 PLN

24 m-ce

8.4/10

button
 Hapi Pożyczki

15 000.00 PLN

36 m-cy

8.1/10

 button
 Ratka.pl

10 000.00 PLN

24 m-ce

8.0/10

button

 

Najlepsze ratalne pożyczki wakacyjne

Wakacyjny ranking pożyczek na raty zwyciężyła Rata na Plus ze swoją ofertą pożyczki gotówkowej w kwocie do 5 000 zł na maksymalny okres 24 miesięcy. Taka kwota w zupełności wystarczy na pokrycie kosztów związanych z wakacyjną podróżą do wymarzonego miejsca. Drugie miejsce w wakacyjnym rankingu zajęła firma SMS Kredyt ze zobowiązaniem w tej samej wysokości. Tutaj okres spłaty został wydłużony do 30 miesięcy, co jest doskonałą propozycją dla osób o ograniczonym budżecie. Trzecie miejsce przypadło z kolei MonedoNow. Marka ta udziela zobowiązań w wysokości do 10 000 zł, co sprawia, że są wietnym rozwiązaniem na większe wydatki. Wydłużony czas spłaty umożliwia zmniejszenie rat do niewielkich kwot. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które mają bardzo napięty budżet.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.