Ocena redakcji

84
2 Ocen
Obsługa klienta 81%
Formalności 82%
Szybkość 80%
Intuicyjna obsługa strony 89%
Akceptowalność 88%

Ofin.pl to szybka i wygodna pożyczka na raty, od której dzielą Cię tylko 3 kroki: wybór kwoty, wysłanie wniosku oraz decyzja.

Marka powstała w 2012 roku w odpowiedzi na oczekiwania klientów poszukujących najbardziej korzystnych pożyczek pozabankowych. Firma należy do wydawnictwa Sfera-Finansów S.A. i jest pośrednikiem Ferratum Bank.

Sprawdź pożyczkę na raty w Ofin

OFIN- OFERTA

Ofin.pl oferuje zobowiązania ratalne od 1000 zł do nawet 5000 zł, na okres od 6 do 24 miesięcy. Dla nowych klientów maksymalna kwota i czas pożyczki wynoszą odpowiednio 3 000 zł i 15 m-cy. Decyzja wydawana jest w 15 minut, a pieniądze przelewane są niezwłocznie na rachunek bankowy wnioskodawcy.

OFIN – FORMALNOŚCI

W Ofin.pl formalności ograniczone są do minimum. O pożyczkę na raty może ubiegać się każdy między 21, a 75 rokiem życia, kto nie posiada wpisów w Krajowym Rejestrze Długów. Do poprawnej aplikacji wystarczy dowód osobisty, telefon oraz konto bankowe, z którego należy dokonać przelew weryfikacyjny w wysokości 1 gr – po uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczkodawcy.

Sprawdź pożyczkę na raty w Ofin

Jak wziąć pożyczkę Ofin

W celu wzięcia pożyczki należy wejść na stronę internetową marki i wybrać kwotę zobowiązania, o jakie chcemy się ubiegać. Wówczas porównywarka zaproponuje nam najlepsze oferty pożyczek online, z których w prosty i szybki sposób możemy wybrać tę najlepiej odpowiadającą naszym potrzebom finansowym. Przy wybranej przez siebie ofercie należy kliknąć przycisk „Złóż wniosek”, a następnie wypełnić prosty formularz. Już kilkanaście minut później możemy cieszyć się dodatkową gotówką na swoim koncie.

Wady i zalety Ofin

Marka umożliwia szybkie i wygodne odnalezienie najlepszych ofert chwilówek, pożyczek na raty i kart kredytowych. Warto również zaznaczyć, że Ofin.pl przyjmuje wnioski 24 godziny na dobę. Niestety sam proces rozpatrywania złożonych wniosków odbywa się wyłącznie w dni robocze oraz w soboty. Z kolei wnioski złożone w niedziele są rozpatrywane dopiero w poniedziałek.

Przykładowe koszty pożyczki Ofin

Ofin.pl to porównywarka finansowa. Koszt pożyczki zależy od oferty, którą wybierze klient.

OFIN – OPINIE

Marka doceniana jest za szybkość udzielenia pożyczek, przejrzyste zasady oraz prosty proces wnioskowania. Dodatkowo, zaufanie i uczciwość pożyczkodawcy potwierdza posiadany certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine.
Ofin figuruje również wśród Firm Wiarygodnych Finansowo (certyfikaty wydaje BIG InfoMonitor), czyli jest rzetelna, solidna i opiera swoją działalność o zasady fair play.

 

Ofin kontakt

Telefon kontaktowy: 585 004 307

0
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.