HomeKredyt – szybkie pożyczki online

dodał Tomasz Rafalski
10 komentarzy

HomeKredyt – pożyczki online

W HomeKredyt znajdziemy pożyczki online spłacane w systemie ratalnym. Możemy pożyczyć od 500 do nawet 10 000 zł. Pożyczkę możemy spłacać przez co najmniej 6 miesięcy, ale na jej oddanie mamy nie więcej niż 3 lata (36 miesięcznych rat).

HomeKredyt pożyczki

[button style='green' url='http://loanmagazine.pl/funeda' icon='iconic-ok']Weź Pożyczkę w HomeKredyt[/button]

HomeKredyt – opinie

Argumentem przemawiającym za skorzystaniem z usług HomeKredyt jest szybki proces decyzyjny – odpowiedź otrzymamy nawet po godzinie od złożenia wniosku o dodatkowy zastrzyk pieniędzy. Klienci tej firmy doceniają też elastyczny i długi, jak na ratalne pożyczki pozabankowe, okres spłaty oraz małą liczbę formalności. Wśród opinii na temat HomeKredyt często pojawiają się te odnośnie przejrzystych i prostych zasad uzyskania dodatkowego finansowania. Pożyczkobiorca wie dokładnie, ile będzie go kosztować ubieganie się o konkretną sumę – oprocentowanie pożyczki jest stałe i w skali roku wynosi 8 proc. W przypadku przekroczenia terminu spłaty, naliczane są odsetki karne w wysokości 10 proc. od wartości przeterminowanego zadłużenia. Rzetelność HomeKredyt potwierdza certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine oraz Firmy Wiarygodnej Finansowo, a także duże grono zadowolonych użytkowników – z usług marki skorzystało ponad 10 000 osób, którym udzielono 3 mln pożyczek.

[button style='red' url='http://loanmagazine.pl/funeda' icon='iconic-flash']Weź Pożyczkę w HomeKredyt[/button]

HomeKredyt – formalności

Aby ubiegać się o pożyczkę w HomeKredyt, trzeba być w wieku 18-75 lat. Niezbędne jest też posiadanie dochodu na poziomie co najmniej 500 zł netto miesięcznie. Firma akceptuje różne źródła dochodu (od umowy o pracę przez umowę o dzieło/zlecenie po kontrakty, w tym marynarskie czy wojskowe). Zaczynamy od wybrania kwoty pożyczki i okresu spłaty oraz wypełnienia formularza na stronie pożyczkodawcy. Następnie czekamy na telefon od przedstawiciela HomeKredyt, który w trakcie rozmowy zbada naszą zdolność kredytową. Umowę możemy zawrzeć telefonicznie – wówczas będziemy musieli jeszcze zrobić przelew w wysokości 1 gr z naszego konta bankowego, lub przy pomocy kuriera – niezbędne jest zrobienie ksero wskazanych przez pożyczkodawcę dokumentów. Umowa w wersji papierowej przyjdzie pocztą w ciągu 7 dni. Marka jest pośrednikiem wrocławskiej spółki TAKTO.

750x200

WWW

bliska pozyczka loan magazine

Podobne wpisy

10 komentarzy

MIchał 22 grudnia 2015 - 14:14

Na homekredyt wystarczyło wypełnić dane z formularza kontaktowego. Po 10 minutach miałem telefon Pani z biura. Wszystko załatwione telefonicznie. Super obsługa!

Odpowiedz
Rajsz 11 stycznia 2016 - 22:58

Trochę tech formalności jednak było, tutaj skan umowy, tutaj dowód osobisty, ale na szczęście się udało i musze powiedzieć, że mam pożyczkę w homekredyt. Zobaczymy co dalej.

Odpowiedz
maciek 21 stycznia 2016 - 11:40

Homekredyt pożyczyło mi 4000 zł. Formalności szybko i sprawnie załatwiłem na zaświadczenie o zarobkach. Teraz spokojnie płacę raty.

Odpowiedz
Ol4f 21 stycznia 2016 - 22:29

formalnosci ejst troche, ale to standard przy braniu rat. ja splacam juz jakis czas i nie bylo do tej pory zadnego problemu. odpukac hehe : ))))

Odpowiedz
Mirka 25 lutego 2016 - 08:41

Home kredyt oddzwoniło do mnie po złożonym wniosku. Miła obsługa, szybko i sprawnie załatwiłam formalności. Raty to coś dla mnie. Polecam.

Odpowiedz
Poli 16 kwietnia 2016 - 19:22

Homekredyt polecam!

Odpowiedz
Tomasz 7 czerwca 2016 - 15:51

Korzystam z pożyczki w homekredyt i sobie chwalę. Załatwiłem sprawe dosyc szybko oni tez szybko wypłacili środki.

Odpowiedz
Basia 26 lipca 2016 - 12:22

Najłatwiejszy interfejs strony jaki widziałam! Sam przelew przyszedł szybko, więc nic dodać, nic ująć. Serdecznie polecam!

Odpowiedz
Ali 17 grudnia 2016 - 01:58

Ciekawy materiał o inwestycjach, możesz polecić jeszcze pewne formy zarabiania w internecie czy pracy zdalnej w biurowcu, interesowałem się programami partnerskimi tylko nie wiem czy to dla mnie, może nieco mi doradzisz. Ogólnie niezwykle pomysłowy blog

Odpowiedz
Mr Saint Toni 3 października 2017 - 01:40

Witam Kandydat na pożyczkę,

Szukasz pożyczki dla firm, hipotek, kredytów samochodowych, pożyczek studenckich, pożyczek konsolidacyjnych, itp. Lub potrzebujesz pożyczki bankowej lub wsparcia finansowego z jednego lub więcej powodów. Jesteś w dobrym miejscu, aby poradzić sobie z kredytami! Dajemy pożyczki po niskim i przystępnym tempie 2%. W ciągu 24 godzin .. Kontakt przez email (Sainttoniloanfirm.live (a) outlook.com)

Odpowiedz

Zamieść komentarz