Ocena redakcji

7.6
1 Ocen
Kredyty 7.0
Konta 7.5
Karty kredytowe 8.0
Depozyty 8.0
Kredyt hipoteczny 7.5

Citi handlowy

citi bank handlowyCiti Handlowy powstał z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A., najstarszego komercyjnego banku w Polsce i Citibank (Poland) S.A. W marcu 2001 roku wśród instytucji finansowych w naszym kraju zaistniała marka Citi Handlowy. Stanowi ona integralną część grupy Citi – wiodącej globalnej instytucji finansowej, prowadzącej około 200 milionów rachunków i działającej w ponad 160 krajach. Citi bank obsługuje klientów indywidualnych, korporacyjnych, rządowych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.

Citibank online

Dzięki usłudze Citibank online możesz:

 • zlecić polecenie przelewu, polecenie przelewu SEPA, wewnętrznego, w walucie obcej
 • założyć lokatę, otworzyć konto walutowe i oszczędnościowe
 • przepiąć kartę do konta walutowego
 • aktywować dodatkowe usługi
 • zmienić PIN
 • doładować komórkę
 • sprawdzić wyciągi z 5 lat

Citibank logowanie

Logując się do systemu transakcyjnego citibanku jesteś chroniony poprzez liczne zabezpieczeni, jakie bank przygotował, abyś czuł, a przede wszystkim był(a) bezpieczeny.

Te zabezpieczenia do logowania to: Potwierdzenie transakcji SMS’em, Jednorazowe kody aktywacyjne, 3D Secure, Automatyczne przerwanie sesji, Dzienne limity płatności oraz monitorowanie aktywności w celach bezpieczeństwa. Strona zabezpieczona jest certyfikatem bezpieczeństwa wystawionym przez firmę DigiCert i obejmuje następujące adresy: www.online.citibank.pl, www.citibankonline.pl oraz www.citigold.pl.

Certyfikat gwarantuje, że wszystkie poufne transakcje dokonywane za pośrednictwem Citibank Online są zabezpieczone szyfrowaniem SSL.

Citi bank kredyty i karty kredytowe

Jak otrzymać pożyczkę w Citibanku? Wystarczy spełniać kilka podstawowych warunków: być w wieku pomiędzy 21 a 65 lat. Zarabiać minimum 1700 zł netto (na rękę), posiadać ważny dokument stwierdzający tożsamość oraz mieć wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy z wpływem wynagrodzenia lub zaświadczenia o dochodzie wydane przez pracodawcę.

Warunki pożyczki gotówkowej Citi:

 • Kwota od 1000 do 150 000 zł
 • plan spłaty – od 9 do nawet 96 rat.
 • Oprocentowanie 7,49%. RRSO: 9,99% Oferta dla nowych Klientów.

City bank rozpoznawalny jest również na rynku z powodu swojego szerokiego wachlarza kart kredytowych.

Są to m.in.:

 • Karta Kredytowa Citi Simplicity
 • Karta Kredytowa Citibank-BP Motokarta
 • Karta Kredytowa Premiermiles

Gdzie najważniejszymi cechami wydanych kart są bardzoe niewielkie opłaty za ich użytkowanie.

 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania 8,30% (RRSO)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach

Konto w Citibanku

W citibanku możesz otworzyć sobie konto osobiste Citi Priority które charakteryzuje się:

 • 0 zł za konto osobiste, przy średnim saldzie 30 000 zł lub wpływach min. 5 000 zł miesięcznie.
 • 0 zł za konta walutowe i brak kosztów przewalutowania przy płatności kartą podłączoną do konta w EUR, USD lub GBP.
 • 0 zł prowizji Citi Handlowy za wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce i za granicą.
 • 0 zł za szybkie wpłaty na konto w sieci wpłatomatów Euronet.

Ponieważ to międzynarodowa instytucja w banku skorzystać również możesz z usług kont walutowych.

Rachunek osobisty możesz otworzyć przez usługę SELFIE.

Citibank kontakt

Bank Handlowy w Warszawie S.A.
ul. Senatorska 16
00-923 Warszawa

tel.  22 657 72 00
fax  22 692 50 23

KOD SWIFT CITIPLPX

NIP 526-030-02-91

REGON 000013037
KRS 0000001538

Citibank opinie

Bardzo często możemy spotkać się zarówno z pozytywnymi jak również negatywnymi opiniami dotyczącymi Citibanku. Ważne jednak, abyśmy dobrze interpretowali przekazywane wady i zalety poszczególnych produktów znajdujących się w ofercie banku. Należy pamiętać bowiem, że niejednokrotnie pozostawiona opinia jest wyznacznikiem decyzji dla innego użytkownika sieci, które właśnie skrupulatnie szuka informacji i podpowiedzi dotyczących aktualnej oferty banku.

0
Udostępnień
Google+

komentarze 3

 1. Kacepr
  14 maja 2020 at 07:44 — Odpowiedz

  Jeżeli Citibank – to oczywiście karta kredytowa. Czy ktoś ma znajomego, który nie posiada karty kredytowej w Citibanku? Bo ja szczerze mówiąc jeszcze nikogo takiego nie spotkałem. Poza tym citi to dziś trochę takie przestarzały bank, stawiający caly czas na uproduktowaniu klientów kartami i kredytami nie do końca dając jakieś fajne, nowe, innowacyjne rozwiązania do zarządzania finansami.

 2. Marek Sz.
  18 maja 2020 at 11:58 — Odpowiedz

  Mam wrażenie, że Citibank naprawdę dba o swoich klientów. Jeszcze w żadnym banku nie dostałem tylu profitów za to tylko, że jestem jego klientem. Mam wrażenie, że większość banków olewa swoich stałych klientów i nie robi nic, żeby ich przy sobie zatrzymać. Citibank wręcz odwrotnie. Ciągle dostaje na maila powiadomienie, że dostałem jakiś rabat czy zniżkę albo że mogę skorzystać z przedsprzedaży biletów na koncerty różnych artystów jako klient Citibanku. Polecam ten bank każdemu! (zwłaszscza jeśli lubi jeździć na koncerty ;-)))

 3. Stanisław Kostecki
  18 maja 2020 at 15:52 — Odpowiedz

  citibank handlowy to bank który ustanawia współczesny standard w jakości obsługi klienta. mam tam karte przeszło trzy lata , gdybym mógł to założyłbym szybciej. polecam wszystkim ceniącym sobie swój czas i poważne traktowanie przez bank. jedynym minusem citibanku jest strona internetowa, według mnie strasznie toporna i nieczytelna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.