Aventus Group jest spółką, która na Polskim rynku pożyczek pozabankowych działa już od 8 lat. Dotychczas stanowisko Prezesa Zarządu zajmował Edwin Milewski, który był związany ze spółką od początku jej istnienia. Jednak maj przyniósł w tej kwestii zmiany, a na czele firmy stanęła nowa Pani Prezes – Anna Kowalewska.  

Aktualna CEO pierwszy kontakt ze spółką miała już w 2014 roku, więc doskonale zna specyfikę branży. Wcześniej związana była z branżą windykacyjną. Do jej zadań będzie należał dalszy rozwój firmy i wdrażanie nowych rozwiązań, które przełożą się na większy zysk spółki i jej dalszy wzrost.

Firmy pożyczkowe w nowej rzeczywistości

Światowa pandemia wirusa SARS-CoV-2 i nowe regulacje prawne sprawiły, że cała branża pożyczkowa zmaga się aktualnie z trudnymi czasami, nie jest to jednak powód do wywieszenia białej flagi. Działalność w nowej rzeczywistości jest możliwa, a firma nie zamierza zaprzestać udzielania wsparcia finansowego, które w tak trudnych czasach jest szczególnie potrzebne.

„Nasza firma rozrosła się właśnie w czasie kryzysu. Można nawet powiedzieć, że był to dla nas czas ogromnego wzrostu. Byłam przy tym i pamiętam, że to dzięki pracy fantastycznych ludzi, którzy w wielu przypadkach wciąż są częścią naszej firmy. Wierzę, że kryzys z którym obecnie się zmagamy będzie dla nas okazją do dalszych wzrostów i wyjdziemy z niego jeszcze silniejsi. Jestem przygotowana na nowe wyzwania i jednocześnie mam pewność, że działając z tak świetnym zespołem wszystkiemu stawimy czoła. W chwili obecnej już pracujemy nad nowymi projektami, ale na ten moment nie będę zdradzać żadnych szczegółów. Dziękuję za powierzenie mi nowej funkcji, która wiąże się z ogromnym zaufaniem ze strony głównego udziałowca holdingu. Jestem przekonana, że przed nami właśnie otworzyły się nowe drzwi, za którymi kryje się rozwój naszej działalności.”

Aventus Group jest częścią międzynarodowej spółki kapitałowej Aventus Capital, która prowadzi aktywą działalność w 12 krajach. W Polsce Aventus Group pośredniczy w udzielaniu pożyczek w ramach dwóch głównych brandów – Pożyczki Plus i Smart Pożyczki. Przez cały okres swojej działalności firma dorobiła się ponad 400 000 klientów i z roku na rok rośnie wartość jej portfela.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *