Ocena redakcji

83
0 Ocen
Formalności 80%
Szybkość 81%
Obsługa klienta 88%
Akceptowalność 82%
Intuicyjna obsługa strony 88%

Cardina to pierwszy w Polsce pozabankowy wydawca kart kredytowych. To nowoczesne narzędzie zapewnia dostęp do zastrzyku gotówki zawsze wtedy, gdy klient jej potrzebuje. Prostota używania, stały dostęp do dodatkowych środków oraz elastyczny termin spłaty sprawiają, że ta karta kredytowa może całkowicie zrewolucjonizować polski rynek zobowiązań pozabankowych.

Cardina karta kredytowa – oferta

Limit kredytowy na karcie mieści się w przedziale od 600 do 5000 zł. Taka kwota wystarcza do pokrycia większości nieprzewidzianych wydatków. Limit przyznawany jest na okres 12 miesięcy, ale terminowa spłata minimalnej kwoty automatycznie odnawia limit na kolejny rok. Ważność karty wynosi natomiast około 2-3 lat.

Przy pomocy karty pożyczkowej można dokonywać transakcji bezgotówkowych oraz wypłat gotówki z bankomatów MasterCard na całym świecie. Karta umożliwia dokonywanie płatności zbliżeniowych tak samo, jak zwykła karta płatnicza czy kredytowa.

Cardina karta kredytowa – formalności

Cardina to nowoczesny produkt finansowy, który łączy w sobie elementy pożyczki oraz karty kredytowej. Dostępny jest dla osób w wieku od 20 do 75 lat, które posiadają obywatelstwo polskie oraz aktywny numer telefonu komórkowego. Umowa zawarta zostaje poprzez przelanie 1 grosza z rachunku bankowego klienta na rachunek Cardiny. Przy składaniu wniosku o kartę kredytową klient może skorzystać z opcji FastCash, dzięki której otrzyma dostęp do środków jeszcze przed fizycznym otrzymaniem karty kredytowej.

Jak wziąć pożyczkę Cardina

Wniosek o kartę należy złożyć na stronie internetowej marki. Będzie Ci do tego potrzebny Twój dowód osobisty, numer rachunku bankowego, adres e-mail i numer telefonu. Po weryfikacji wniosku otrzymasz specjalny link do potwierdzenia swoich danych oraz akceptacji umowy. Następnie zostaniesz poinformowany o ostatecznej decyzji kredytowej.

Wady i zalety Cardina

Największą zaletą oferty jest to, że brak wykorzystania limitu nie niesie ze sobą żadnych opłat, zatem to świetne narzędzie na wypadek awaryjnych sytuacji. Drobny minus stanowi fakt, że biuro obsługi marki jest czynne tylko w dni robocze, a każdy klient może posiadać tylko jedną kartę pożyczkową. Na szczęście w każdym momencie może wnioskować o zwiększenie przyznanego mu limitu kredytowego, co stanowi dodatkowy atut tej oferty.

Przykładowe koszty pożyczki Cardina

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Cardina.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 144,00% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3660,00 zł, zmienne oprocentowanie nominalne wynosi 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2160,00 zł (w tym opłata za wydanie karty głównej 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za obsługę Limitu kredytowego 2160,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 01/08/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania, została wyliczona przy następujących założeniu, że Limit Kredytowy zostaje wykorzystany w całości przez dokonanie jednej Transakcji Bezgotówkowej w dniu udostępnienia Klientowi Limitu Kredytowego, a data księgowania Transakcji na Rachunku Karty jest zgodna z datą jej dokonania. Miesięczna spłata zadłużenia jest równa (z wyłączeniem ostatniej spłaty, która jest równa pozostałemu do spłaty saldu zadłużenia) Minimalnej Kwocie do Zapłaty wskazanej każdorazowo na Zestawieniu Operacji i następuje zawsze w terminie płatności (Dniu Spłaty) każdorazowo wskazanym na Zestawieniu Operacji, ostateczna spłata zadłużenia dokonana jest ostatniego dnia okresu obowiązywania Umowy o Kartę Kredytową.

Cardina karta kredytowa – opinie

Cardina to zupełnie nowy produkt finansowy, który od niedawna dostępny na polskim rynku pozabankowym. W związku z tym nie posiada jeszcze wielu opinii dotychczasowych klientów. Marka posiada jednak licencję Krajowej Instytucji Płatniczej, wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Ponadto wspierają ją Bank Santander oraz MasterCard. Współpraca z tego typu instytucjami dowodzi rzetelności oraz uczciwości marki Cardina.

Cardina kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: +48 22 100 32 23

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *