Extrakieszen.pl

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
extrakieszeń

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Extrakieszen.pl nie jest zwyczajną firmą pożyczkową. Marka stanowi wygodny pomost łączący klientów z najlepszymi instytucjami pozabankowymi w naszym kraju. W ten sposób konsument poszukujący dodatkowego finansowania nie musi tracić już czasu na żmudne porównywanie ofert pożyczkowych. Za pośrednictwem portalu Extra Kieszeń otrzymuje dostęp do wszystkich najkorzystniejszych produktów finansowych, dzięki czemu w łatwy sposób może odnaleźć ten na miarę swoich potrzeb.

Extrakieszen.pl – Oferta

Marka współpracuje z najlepszymi firmami pożyczkowymi obecnymi na polskim rynku pozabankowym. Dzięki temu Extra Kieszeń zapewnia wygodny i szybki dostęp do szerokiego wachlarza zobowiązań finansowych. To pożyczki w kwocie od 500 do 15 000 zł, które można podjąć na okres od 2 miesięcy do nawet 2 lat. Znajdziesz wśród nich drobne chwilówki i pożyczki online, pożyczki na raty, pożyczki pod zastaw samochodu czy pożyczki z gwarantem.

Extrakieszen.pl – Formalności

Korzystanie z oferty Extrakieszen.pl zwiększa szanse na otrzymanie pożyczki, ponieważ za pomocą portalu równocześnie składasz swój wniosek w kilkunastu firmach pożyczkowych. W ten sposób łatwo i szybko znajdziesz atrakcyjną ofertę, która najlepiej spełni Twoje potrzeby finansowe.

Aby otrzymać pożyczkę w Extrakieszen.pl, musisz spełnić następujące warunki:

  • być w wieku od 20-80 lat,
  • posiadać dowód osobisty i telefon komórkowy,
  • posiadać stały dochód.

Jak wziąć pożyczkę Extrakieszen.pl

Proces ubiegania się o dodatkowy zastrzyk gotówki jest niezwykle prosty i wygodny. Wystarczy określić swoje wymagania co do kwoty zobowiązania oraz okresu kredytowania, a następnie wypełnić krótki wniosek.

Wstępną decyzję kredytową klient otrzymuje natychmiast po wysłaniu formularza. W ciągu kilku minut dzwoni do niego również konsultant marki, by wyjaśnić wszystkie wątpliwości i wspólnie ustawić wszelkie szczegóły podejmowanej pożyczki.

Wady i zalety Extrakieszen.pl

Warto podkreślić, że marka nie wymaga wykonywania żadnych przelewów weryfikacyjnych, a dla wygody klientów umowa pożyczki wysyłana jest kurierem wprost pod drzwi ich domów. Do minusów oferty należy natomiast ograniczenie wysokości pożyczek dla nowych klientów – po raz pierwszy mogą oni pożyczyć maksymalnie 7000 zł, podczas gdy stali klienci marki mogą otrzymać nawet 15 000 zł. Ponadto konsultanci marki pracują wyłącznie od poniedziałku do piątku.

Przykładowe koszty pożyczki Extrakieszeń.pl

[infobox]Extrakieszeń to pośrednik kredytowy. Wszelkie koszty pożyczek podjętych przy pomocy tego serwisu zależą od wybranej oferty.[/infobox]

Extrakieszen.pl – Opinie

Extrakieszen.pl łączy konsumentów potrzebujących szybkiego zastrzyku gotówki z najlepszymi i najkorzystniejszymi produktami finansowymi na polskim rynku pozabankowym. Z tego powodu marka cieszy się zaufaniem setek Polaków, co potwierdzają zadowolone komentarze, które można znaleźć na jej stronie internetowej.

Warto także podkreślić, że właścicielem portalu Extrakieszen.pl jest marka Sfera Finansów. To spółka ciesząca się ogromną rozpoznawalnością na polskim rynku finansowym oraz wieloletni członek Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Podjęcie pożyczki w serwisie Extrakieszen.pl stanowi zatem swoistą gwarancją bezpieczeństwa, uczciwości oraz najwyższej jakości obsługi klienta.

Extrakieszeń.pl kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: +48 221 008 519

Podobne wpisy

Zamieść komentarz