Grupa CRIF – wiodący dostawca informacji kredytowej w Polsce i Europie – został Oficjalnym Partnerem Loan Magazine Awards 2019.

Wyróżnienia dla CRIF

Firma CRIF jest wielokrotnym laureatem Loan Magazine Awards. W przeszłości marka otrzymała nagrodę specjalną „Biznesowy Partner Roku Loan Magazine Awards 2018”, a także statuetkę dla najlepszej Organizacji Wspomagającej 2017.

Podczas ubiegłorocznej Gali statuetkę przeznaczoną dla tej marki odebrał Bartosz Pundyk, Dyrektor Sprzedaży w Grupie CRIF. Pundyk jest równocześnie zdobywcą tytułu “Osobowość roku 2017“. Swoim doświadczeniem i znajomością branży każdego roku wspiera Radę Ekspertów Loan Magazine Awards.

Czym zajmuje się CRIF?

Grupa CRIF to wiodący dostawca informacji kredytowej w Europie i na świecie. Marka dostarcza zintegrowane usługi w zakresie informacji biznesowej, handlowej oraz zarządzania ryzykiem. Stworzona przez nią innowacyjna platforma informatyczna (CRIF Solution Platform) służy do efektywnej oceny wiarygodności i rzetelności płatniczej konsumentów oraz przedsiębiorstw. Korzystanie z tego rozwiązania pozwala w wygodny i szybki sposób określać zdolność kredytową, przeciwdziałać wyłudzeniom i wspomagać branżową wymianę danych.

Obecnie z usług Grupy korzysta ponad 6300 banków oraz instytucji finansowych.

Bartosz Pundyk o Gali Loan Magazine Awards

“To, ile osób jest na miejscu, to, jak każdy chce z kimś innym porozmawiać – to pokazuje tylko, jak mało takich eventów jest i jak bardzo ludzie potrzebują tego kontaktu zwłaszcza z perspektywy wymiany doświadczeń. Bo na co dzień ze sobą konkurujemy, jednak jest wiele problemów, które dotykają nas na co dzień, z którymi się zmagamy. A jednak branża pokazuje, że warto współpracować i na tej współpracy wszyscy możemy rosnąć. Gala pokazuje, że warto się spotkać, wymienić tymi doświadczeniami – w miłym towarzystwie i z nagrodami dobrze się pobawić.” – podkreśla Bartosz Pundyk, Dyrektor Sprzedaży Grupy CRIF.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *