KRD Oficjalny Partner Loan Magazine Awards 2019

dodał Rafał Tomkowicz
0 komentarzy

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA – pierwsze polskie biuro informacji gospodarczej – został Oficjalnym Partnerem Loan Magazine Awards 2019.

Wyróżnienia dla KRD SA

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA od lat wspiera konkurs Loan Magazine Awards  jako Oficjalny Partner. Marka wielokrotnie była nominowana do zwycięstwa w kategorii najlepszego Partnera Wspierającego. Została nominowana do tej nagrody zarówno w trakcie pierwszej, jak i w czasie drugiej edycji Loan Magazine Awards.

Członkowie KRD każdego roku wspierają swoim doświadczeniem Radę Ekspertów Loan Magazine Awards. W ubiegłym roku w Radzie zasiadał Wiceprezes Zarządu Jakub Kostecki, który czuwał m.in. nad poprawnym przebiegiem głosowania. W tym roku skład Rady Ekspertów Loan Magazine Awards został wzmocniony przez Adama Łąckiego – Prezesa Zarządu Krajowego Rejestru Długów.

Czym zajmuje się KRD SA ?

Krajowy Rejestr Długów zbiera, przechowuje oraz udostępnia dane dotyczące sytuacji finansowej zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Są wśród nich dane dotyczące zadłużeń, jak i informacje o terminowym wywiązywaniu się ze zobowiązań. To właśnie w KRD banki i niektóre firmy pożyczkowe sprawdzają swoich klientów przed wydaniem decyzji kredytowej.

Adam Łącki o Gali Loan Magazine Awards

“Gala na bardzo wysokim poziomie, która angażowała praktycznie wszystkich, którzy brali w niej udział. I lewą stronę, czyli scenę, i prawą stronę, czyli publiczność. Wszyscy świetnie się bawili, a jednocześnie panowała powaga doceniająca nagrody, które zostały tutaj na tej Gali dzisiaj rozdane.” – mówił Adam Łącki, Prezes Zarządu KRD.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz