Europa Ubezpieczenia – towarzystwo ubezpieczeniowe, które działa na polskim rynku już od ponad 20 lat – zostało Oficjalnym Partnerem Loan Magazine Awards 2019.

Wyróżnienia dla Europa Ubezpieczenia

Europa Ubezpieczenia już drugi rok z rzędu wspiera konkurs Loan Magazine Awards. Grupa Ubezpieczeniowa Europa była Oficjalnym Partnerem ubiegłorocznej edycji wydarzenia.

Członkowie marki wielokrotnie wspierali swoim doświadczeniem Radę Ekspertów Loan Magazine Awards. W ubiegłym roku w Radzie zasiadała Renata Kopeć, Dyrektor Departamentu Instytucji Finansowych TU Europa. Z kolei podczas uroczystej Gali Loan Magazine Awards 2018 Magdalena Marciniak, Dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu, miała okazję wręczyć Kryształ Jakości dla Aventus Group.

Czym zajmuje się Europa Ubezpieczenia?

Europa Ubezpieczenia działa na polskim rynku już od ponad 20 lat. Marka oferuje szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych: ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia życia i zdrowia, ubezpieczenia sportowe oraz ubezpieczenia lifestyle.

Wszystkie produkty dostępne są online i można je uzyskać już w ciągu 5 minut. To nowoczesne ubezpieczenia, które dostosowane są do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Potwierdzają to wyniki marki, z której usług skorzystało już kilka milionów polskich klientów.

Magdalena Marciniak o Gali Loan Magazine Awards

“Wiemy, że branża pożyczkowa jest w tej chwili w takim trudnym momencie. Z jednej strony regulacje, z drugiej strony brak finansowania na rynku. Ale widać, że tutaj jest moment, żeby o tym wszystkim zapomnieć i w przyjemnej atmosferze po prostu porozmawiać o tym, co się wydarzyło w ostatnim roku oraz o tym, co te firmy mają do zrobienia w latach kolejnych.” – mówiła Magdalena Marciniak, Dyrektor Pionu Rozwoju Biznesu Europa Ubezpieczenia.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *