Lege Advisors to działająca od 2004 roku firma doradcza, która specjalizuje się w: wycenach nieruchomości i przedsiębiorstw, a także restrukturyzacjach oraz upadłościach w biznesie. Lege Advisors jest także ważnym graczem na rynku wycen pakietów wierzytelności zabezpieczonych hipotekami (zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych).

W praktyce chodzi o tzw. NPL (non performing loans), czyli przeterminowane i nieobsługiwane kredyty, które od banków skupują firmy windykacyjne. Na zlecenie tych ostatnich, marka dokonuje kompletnej analizy okredytowanej nieruchomości. Pozwala to na oszacowanie zwrotu inwestycji w taką wierzytelność.

Lege Advisors oficjalnym sponsorem LMA

Norbert Banaszek Lege AdvisorsTo dla nas wielki zaszczyt być oficjalnym partnerem Loan Magazine Awards 2020. To bardzo ważna impreza dla branży pożyczkowej. Tutaj spotykają się jej najwięksi, cenieni przedstawiciele. Loan Magazine Awards to okazja do dyskusji o przyszłości branży, jej wyzwaniach i problemach. Dzięki tej imprezie możemy jeszcze lepiej poznać środowisko, jego oczekiwania i plany. Mamy nadzieję, że nasz udział w Loan Magazine Awards będzie pozytywnie oddziaływał na przyszłość branży pożyczkowej. – mówi Norbert Banaszek, członek zarządu Lege Advisors.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *