Gala Loan Magazine Awards 2016 była znakomitą okazją do wręczenia statuetek przedstawicielom najbardziej wartościowych marek sektora pozabankowego.

26 stycznia w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu poznaliśmy zwycięzców plebiscytu Loan Magazine Awards 2016. Po długich oczekiwaniach wreszcie dowiedzieliśmy się, które produkty, usługi oraz instytucje finansowe w ubiegłym roku szczególnie wyróżniły się na rynku pozabankowym.

Nagrody powędrowały do…

Po raz kolejny wielkim zwycięzcą całej gali okazał się Vivus, czyli jeden z niekwestionowanych liderów całego sektora pożyczkowego w Polsce. Na ręce Marka Bosaka, przedstawiciela marki, złożone zostały aż trzy statuetki: za Reklamę Roku, Mikropożyczkę Roku oraz Markę Roku. Tym samym Kapituła Konkursu po raz kolejny doceniła krótkoterminowe pożyczki oferowane przez Vivus, dzięki którym można uzyskać nawet do 5000 zł na nieprzewidziane wydatki.

Loan Magazine Awards 2016 _00016_00121

W trakcie uroczystej Gali uhonorowano statuetką również Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, która zdobyła miano Partnera Wspierającego Roku. Tytuł najlepszego Partnera Sprzedaży ubiegłego roku trafił natomiast do marki Fines S.A., która ma w swojej ofercie produkty finansowe wiodących banków i firm pożyczkowych w Polsce. Plebiscyt wyłonił także Najlepszy Serwis WWW, którym został pozyczkaportal.pl oraz Wydarzenie Roku 2016, którym został obwołany Kongres Sektora Pożyczkowego. Własną statuetką otrzymał również system Credit Check, jako najbardziej innowacyjne rozwiązanie sektora FinTech, a także program edukacji finansowej Kapitalni.org, który zwyciężył w kategorii Społecznie Odpowiedzialni 2016.

Najlepsze produkty rynku pozabankowego

Podczas Gali przyznano także statuetki dla najlepszych produktów, które oferuje sektor pozabankowy w Polsce. Miano najlepszej pożyczki ratalnej po raz kolejny zdobyła marka Aasa Polska za swoje zobowiązanie długoterminowe w kwocie od 1000 do 5000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. Tak długi czas spłaty pozwala rozłożyć pożyczkę na niewielkie raty, które nie nadwyrężą kondycji naszego domowego budżetu.

Loan Magazine Awards 2016 _00016_00139

Również do Aasy powędrowała nagroda za Biznesową Pożyczkę Roku, natomiast Biznesowym Produktem Roku zostało zobowiązanie Monument Fund S.A. Podczas Gali Loan Magazine Awards 2016 przyznano także tytuł White Label Rynku Pożyczkowego, który trafił do marki Ratka.pl. Technologicznym rozwiązaniem roku dla biznesu może się za to pochwalić firma IDENTT, w imieniu której statuetkę odebrał Jan Szajda, Prezes Zarządu spółki.

Indywidualne wyróżnienia

Wyróżnienia indywidualne przyznawano w tym roku w trzech różnych kategoriach: PR Managera Roku, Marketing Managera Roku oraz Człowieka Roku. Pierwsza statuetka została przyznana Markowi Bosakowi, Dyrektorowi ds. Komunikacji marki Vivus, który po raz czwarty tego wieczoru pojawił się na scenie. Tytuł Marketing Managera trafił do Bartłomieja Pataląga, który odebrał statuetkę z rąk Kingi Kwiatkowskiej, przedstawicielki marki Leadsmansion, natomiast zdobywcą miana Człowieka Roku 2016 okazał się Tomasz Kwiecień, dotychczasowy CEO w Aasa Polska.

Loan Magazine Awards 2016 _00016_00117

Podczas uroczystości przyznano jeszcze jedno, niespodziewane wyróżnienie: Grand Prix Gali Loan Magazine Awards 2016. Nagroda specjalna powędrowała do Rafała Tomkowicza, organizatora całego wydarzenia.

– Cieszę się z tej nagrody, jednak dedykuję ją całej branży pozabankowej w Polsce. Swoją działalnością pokazujemy tym, którzy nas nie lubią, że jesteśmy liczącym się biznesem. – mówił Rafał Tomkowicz, redaktor naczelny Loan Magazine.

Loan Magazine Awards 2016 _00011

Całą uroczystość uświetnił występ gościa specjalnego – Kasi Malendy, jednej z najbardziej obiecujących polskich wokalistek. Podczas uroczystego wieczoru przeprowadzono również aukcję charytatywną, z której cały dochód przekazany został na pomoc dzieciom z chorobą nowotworową. Dzięki hojności uczestników Gali udało się zgromadzić ponad 55 tys. zł.

Loan Magazine Awards 2016 _00063

Pełna lista wygranych

REKLAMA ROKU – Vivus
PARTNER WSPIERAJĄCY – Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce
PARTNER SPRZEDAŻY – Fines SA
WYDARZENIE ROKU – Kongres Sektora Pożyczkowego
MARKETING MANAGER ROKU – Bartłomiej Pataląg
PR MANAGER ROKU – Marek Bosak
SERWIS WWW ROKU – pozyczkaportal.pl
MIKROPOŻYCZKA ROKU – Vivus
POŻYCZKA RATALNA ROKU – Aasa Polska
WHITE LABEL RYNKU POŻYCZKOWEGO – ratka.pl
SPOŁECZNIE ODPOWIEDZIALNI 2016 – kapitalni.org (Wonga)
INNOWACJA ROKU – ROZWIĄZANIE FINTECH 2016 – Credit Check
CZŁOWIEK ROKU – Tomasz Kwiecień
MARKA ROKU – Vivus
BIZNESOWA POŻYCZKA ROKU – Aasa dla biznesu
TECHNOLOGICZNE ROZWIĄZANIE DLA BIZNESU – IDENTT
BIZNESOWY PRODUKT ROKU – Monument Fund S.A.

Sponsorzy_v3

2
Udostępnień
Google+

komentarzy 19

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.