Aasa Polska S.A. oferuje początkującym przedsiębiorcom proste i szybkie pożyczki pieniężne od 1000 do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy

Podczas tegorocznej Gali Rozdania Nagród Loan Magazine Awards 2016, która miała miejsce 26 stycznia br. w Hotelu Ibis Styles we Wrocławiu, docenionych i wyróżnionych zostało wielu. Wśród zwycięzców znalazła się m. in. firma Aasa Polska S.A. Kryształową statuetkę w kategorii Biznesowa Pożyczka Rokuodebrał w imieniu firmy Dominik Ciula, Marketing Manager Aasa Polska.

Relacje z wydarzenia

aasa-pozyczki-dla-przedsiebiorcow„Zauważyliśmy w tym roku bardzo duże zaangażowanie marek w działalności skierowaną do przedsiębiorców. Ponieważ we wszystkich kategoriach, w których nagrody już zostały wręczone nie uwzględniliśmy żadnych nominacji na tą gałąź rozwoju całego sektora, który w również bardzo dynamiczny sposób zaczął się rozwijać. Postanowiliśmy wyróżnić pionierów tej ścieżki działalności. Chodzi tutaj o produktu i usługi skierowane dla biznesu, czyli do przedsiębiorców, którzy reprezentując względnie duże doświadczenie współpracy z sektorem finansowym, poziom wiedzy finansowej i względnie wysokie oczekiwania, są ważnym uczestnikiem rynku i mogą generować istotny dla rozwoju biznesowego sektora pożyczkowego strumień popytu. Do niedawna ten segment rynku nie był traktowany jako perspektywiczny, a zauważany przez niewiele instytucji pożyczkowych, to właśnie jedną z miar dojrzałości sektora pożyczkowego jest umiejętność identyfikacji potrzeb rynku i sprawność w dostosowywania swojej oferty do tych potrzeb.” – tłumaczy Rafał Tomkowicz, Redaktor naczelny Loan Magzine.

Dla biznesu

Aasa Polska S.A. oferuje początkującym przedsiębiorcom proste i szybkie pożyczki pieniężne od 1000 do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. Nie wymaga przy tym zabezpieczeń ani poręczeń. Wizyta w oddziale nie jest konieczna, ponieważ wnioski można składać drogą elektroniczną 24 godziny na dobę, każdego dnia.
O pożyczkę może ubiegać się każdy przedsiębiorca już pierwszego dnia od zarejestrowania działalności gospodarczej. Ponadto, wymagane należności przy spłacie pożyczki to stałe oprocentowanie w skali roku na poziomie 10% z opłatą przygotowawczą uzależnioną od wysokości pożyczki oraz stałą prowizją administracyjną.

Oferta cieszy się dużym zainteresowaniem oraz pozytywnymi komentarzami klientów, którzy chwalą sobie dostępność kredytów i prosty proces ubiegania się o pożyczkę. Podstawową zasadą jest personalizacja świadczonych usług, wyrażona w indywidualnym odbiorze potrzeb i warunków każdego klienta.

Loan Magazine Awards 2016 _00239

 

Pożyczki ratalne skierowane do przedstawicieli biznesu w ofercie Aasy pojawiły się stosunkowo niedawno. Jednak od początku cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Bardzo szybko, poza Klientami, zostały docenione również przez branżę. Dlatego specjalna nagroda właśnie w tym segmencie bardzo nas cieszy – mówi Dominik Ciula, Sales and Marketing Manager Aasa Polska.
Aasa Polska jest technologiczną firmą finansową XXI wieku. Specjalizujemy się w pożyczkach ratalnych udzielanych klientom w oparciu o unikalny i wieloetapowy proces oceny kredytowej. Dostarczamy nasze produkty poprzez kanał on-line, jak również za pośrednictwem tradycyjnych kanałów sprzedaży. Nie udzielamy pożyczek krótkoterminowych, dbamy o rozwój rynku i naszego klienta. Aasa Polska, firma o skandynawskich korzeniach, na polskim rynku funkcjonuje od 2012 roku.
4
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. 12 stycznia 2019 at 01:43 — Odpowiedz

    cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto jest odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dziś właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od globalnej pożyczki tymczasowej od firmy i chcę skorzystać z tej okazji, aby powiedzieć ci wszystko, co globalne tymczasowe jest prawdziwe i zgodne z prawem, co kiedykolwiek cię poprosiło i w ciągu 3 godzin otrzymasz odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Globalne zastrzeżenie jest jedyną firmą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy, więc skontaktuj się z nimi dzisiaj w tym e-mailu, a następnie {[email protected]} to jedyna firma, która może ci pomóc w kryzysie kredytowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ również spłaciłam swój dług bankowy, więc skontaktuję się z nimi dzisiaj i czekam na życzliwą odpowiedź dzisiaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.