Płać okiem i zyskaj 50 zł za rejestrację w PayEye

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy

Rewolucyjny polski fintech rozdaje gotówkę za płatność spojrzeniem. Możesz zyskać nawet 50 zł na start od PayEye za samą rejestrację.

Polacy uwielbiają nowinki technologiczne. Nikogo nie dziwi już płacenie kartą, telefonem czy nawet zegarkiem. Alternatywne sposoby płatności z roku na rok zyskują coraz większą popularność.

Teraz polska firma chce zrewolucjonizować krajowy rynek płatności. Zamiast gotówką, kartą czy telefonem zapłacisz… własnym spojrzeniem. W dodatku możesz za to zyskać aż 50 zł.

Jak otrzymać 50 zł na start?

Za rejestrację PayEye rozdaje po 50 zł do wykorzystania u swoich partnerów.

Aby otrzymać 50 zł i skorzystać z PayEye, wystarczy:

  1. zarejestrować się na WWW.payeye.com i aktywować swoje konto.

Masz do wyboru dwie opcje:

  • wizyta u jednego z partnerów marki i złożenie wzoru siatkówki,
  • zamówienie zakupów u jednego z partnerów PayEye.

Dostawca Twoich zakupów będzie miał przy sobie specjalny czytnik siatkówki i w kilka sekund pobierze wzór Twojego podpisu.

Podczas pierwszego skanowania zdjęcie tęczówki dla bezpieczeństwa zamieniane jest w payeye kod.

  • doładować swoje konto.

Można tego dokonać zwyczajnym przelewem lub przez DotPay.

50zł pojawi się w ciągu 2 dni od zawarcia umowy na Twoim koncie w PayEye. Możesz je wydać u wszystkich Partnerów marki Payeye. Pieniądze te są ważne bezterminowo.

Warto dodać, że PayEye to usługa zupełnie darmowa. Zarówno prowadzenie konta, jak i same transakcje nie wiążą się z żadnymi opłatami.

Ponadto na koncie PayEye możesz przechowywać nawet do 8000 zł.

Pośpiesz się – promocja trwa do 30 listopada 2020r. lub do wyczerpania limitu 1000 wniosków.

Regulamin promocji dostępny >tutaj<

>>>Skorzystaj z promocji <<<

Jak działa Payeye?

Rozwiązanie oferowane przez PayEye działa na takiej samej zasadzie, jak technologie skanowania siatkówki znane z filmów akcji. Dziś z takiej usługi może skorzystać każdy mieszkaniec Wrocławia. Spojrzeniem zapłacisz za pizzę, sushi czy za zakupy spożywcze.

>>>Sprawdź PayEye <<<

Płać własnym spojrzeniem

Dzięki rozwiązaniu PayEye wykraczamy daleko poza standardowe metody płatności. Możemy przenieść się w przyszłość, w której przy wizycie w sklepie nie będziemy musieli wyciągać telefonu czy portfela. Wystarczy podejść do kasy i popatrzyć w specjalny skaner. To rozwiązanie może sprawdzić się również na stacjach benzynowych czy przy zakupie biletu na komunikację miejską.

PayEye umożliwia płacenie spojrzeniem w placówkach swoich partnerów. Można tego dokonywać stacjonarnie lub „na wynos”, czyli przy pomocy przenośnego czytnika siatkówki. Dzięki temu rozwiązaniu możesz także przelewać pieniądze na swój rachunek bankowy czy na konta innych użytkowników PayEye. Warto podkreślić, że PayEye zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa, gdyż – w przeciwieństwie do karty, telefonu czy portfela – spojrzenia nie da się ukraść. Każde oko ma aż 256 unikalnych cech, dzięki którym staje się nie do podrobienia.

>>>Płać okiem we Wrocławiu <<<

Podobne wpisy

Zamieść komentarz