Patrycja Gołębicka Managerem Roku 2018

dodał Rafał Tomkowicz
0 komentarzy

Gala Loan Magazine Awards 2018 to już czwarta edycja wydarzenia, które przyciąga najważniejszych graczy polskiego sektora pozabankowego. Pod koniec oficjalnej części uroczystości, gdy wszystkie kryształowe statuetki zostały wręczone zwycięskim firmom, nadeszła pora na ostatnie wyróżnienie…

Mamy za sobą wręczenie statuetek we wszystkich kategoriach. Jak łatwo było zauważyć, nie było w tym roku żadnych wyróżnień personalnych. Tutaj jednak jako organizatorzy chcielibyśmy jedno takie wręczyć. Będzie to pewnie niespodzianka, gdyż, jak większość głosowań, udaje nam się utrzymać w ścisłej tajemnicy laureatów. – podkreślił Rafał Tomkowicz, Redaktor Naczelny Loan Magazine.

Patrycja Gołębicka Managerem Roku 2018

Patrycja Gołębicka to profesjonalista i dobry strateg z siedmioletnim doświadczeniem w branży. Zdobyte duże doświadczenie managerskie na kilku rynkach europejskich skutecznie przeniosła do spółki Aasa Polska, wyznaczając tym samym standardy jej funkcjonowania od początku istnienia firmy w Polsce. To charyzmatyczny lider zorientowany nie tylko na wyniki, ale przede wszystkim na swój zespół i jego rozwój. Stworzyła silną więź relacji z partnerami zewnętrznymi, którzy stanowią o sile reprezentowanej przez niej firmy. Właśnie za te zasługi nagroda specjalna Manager Roku 2018 trafiło do Patrycji Gołębickiej – Dyrektora Sprzedaży Aasa Polska.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz