Monedo Now

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
Monedo Now screen ze strony

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Monedo Now to serwis pożyczkowy obecny na polskim rynku pozabankowym od 2012 roku. O jego popularności świadczy fakt, że codziennie przez jego system scoringowy przewija się ponad 2 tys. wniosków o pożyczki.

Monedo Now – Oferta

Marka udziela zobowiązań w wysokości od 1500 zł do nawet 20 000 zł. Są to pożyczki długoterminowe, co oznacza, że ich spłata rozłożona jest na równe miesięczne raty. Okres kredytowania zobowiązań tej marki to od 6 miesięcy do nawet 48 miesięcy. Tak długi okres spłaty sprawia, że zwrot pożyczki nie stanowi dużego obciążenia dla domowego budżetu.

Monedo Now – Formalności

Oferta firmy skierowana jest do osób pełnoletnich. Do ubiegania się o pożyczkę tej marki potrzebne są:

  • dowód osobisty
  • rachunek bankowy
  • telefon komórkowy
  • adres e-mail
  • karta płatnicza

Jak wziąć pożyczkę Monedo Now

Pożyczki tej marki to zobowiązania online. Oznacza to, że do ich podjęcia konieczne jest wejście na stronę internetową marki i wypełnienie specjalnego wniosku. Wcześniej na specjalnych suwakach należy także ustalić kwotę i czas spłaty zobowiązania, o które chcemy się starać. Po wypełnieniu formularza potencjalny klient już w ciągu kilku minut otrzymuje ofertę pożyczkową, a po jej akceptacji pieniądze są przesyłane bezpośrednio na jego konto.

Wady i zalety Monedo Now

Największą zaletą tej marki jest szeroka oferta. Docenią ją zarówno pożyczkobiorcy poszukujący niewielkiego zastrzyku gotówki na kilka miesięcy, jak i osoby poszukujące większych funduszy i pożyczki na dłużej. Ogromnym atutem tej marki jest również brak konieczności dokonywania przelewu weryfikacyjnego, który w większości przypadków znacznie wydłuża proces oczekiwania na niezbędne pieniądze.

Wśród minusów należy wymienić ograniczone możliwości kontaktu z przedstawicielami marki, bowiem infolinia czynna jest wyłącznie od poniedziałku do piątku. Ponadto w jednym czasie można mieć tylko jedną otwartą pożyczkę tej marki.

Przykładowe koszty pożyczki Monedo Now

[infobox]

Przykład reprezentatywny

Kwota pożyczki 4440 zł, odsetki: 477.20 zł, prowizja: 3108 zł, w sumie do spłaty: 8025.20 zł, liczba rat: 24, oprocentowanie stałe: 10%, wysokość pierwszej raty: 334.38 zł, RRSO: 87.49% (stan na 31 października 2019)

[/infobox]

Monedo Now – Opinie

Marka Monedo to przebrandowione Zaimo.pl, czyli jedna z niezwykle popularnych na polskim rynku firm pożyczkowych. Przez lata z jej usług skorzystały tysiące Polaków, doceniając bogatą ofertę marki i ograniczone formalności.

Monedo Now kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: +48 22 652 60 60

Podobne wpisy

Zamieść komentarz