ECOBOCIAN

W trosce o środowisko kilka miesięcy temu firma Everest Finanse – właściciel marki Bocian pożyczki, podjęła ważne decyzje w sprawach bycia ECO. Zostały podjęte niestandardowe (a może jednak jak najbardziej standardowe) kroki w zakresie użytkowania samochodów służbowych.

Program Ecologic, o którym mowa miał za zadanie: zwiększenie bezpieczeństwa na drogach i zmianę złych nawyków kierowców, a tym samym zmniejszenie ryzyka wypadków.  Oraz włączając w to czynniki ekonomiczne – zmniejszenie zużycia paliwa, dzięki czemu zmniejsza się szkodliwy wpływu na środowisko.

Firma Bocian pożyczki dziś już chwali się konkretnymi danymi:

Flota składająca się z około 250 aut przejechała w okresie kwiecień – maj 2019 łącznie 1 479 900 km.
W tym czasie,  ponieważ EkoLoty jeździły ekologicznie, wyemitowaliśmy aż 9619 kg mniej CO2 do atmosfery! Emisja CO2 spadała z 13,36 kg na 100 km do 12,71 kg na 100 km – dla całej floty mniej o 0,65 kg na 100 km.
Tym samym średnie spalanie dla floty spadło aż o 10 %!

W opinii redakcji to wzór godny do naśladowania przez wszystkie firmy z branży posiadające nawet nieznaczną flotę samochodową, którą eksploatuje się na co dzień.

Wyróżnienie dla Everest Finanse

A jeszcze w czerwcu produkt Bocian pożyczki został wyróżniony prestiżowym Medalem Europejskim, które nadaje Business Centre Club, tylko wyrobom i usługą posiadającym i spełniającym europejskie standardy.
W tym roku firma otrzymała wyróżnienie po raz czwarty, a Medal odbierał w imieniu firmy Dyrektor Makroregionu I Grzegorz Olczak.
Nagrodę wręczali między innymi Prezes BCC Pan Marek Goliszewski oraz sekretarz stanu Pan Andrzej Dera.

Bocian pożyczki silną marką

Dodajmy to tego, iż marka Bocian pożyczki, która to jest jednym z liderów w Polsce w obszarze pożyczek z obsługą w domu  jest również laureatem prestiżowej nagrody Loan Magazine Awards. W 2018 roku firma otrzymała Laur Marki Roku. W 2016 roku zaś Dyrektor Biura marketingu, Pani Marta Białek odebrała nagrodę w kategorii „Reklama roku, zaś sama Pani Marta w 2018 roku odebrała wyróżnienie osobiste w kategorii Marketing Manager Roku.
źródło i fotografie: bocianpozyczki.pl
1
Udostępnień
Google+

1 Komentarz

  1. kasia
    5 sierpnia 2019 at 11:57 — Odpowiedz

    ja pożyczkę wzięłam przez SprintCash , gdzie konsultant pomógł mi wybrac odpowiednią firmę pożyczkową i najkorzystniejszą dla mnie pożyczkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.