Mikrokasa

dodał Tomasz Rafalski
0 komentarzy

Mikrokasa na polskim rynku obecna jest już od 2006 r. To marka z niezwykle bogatą ofertą zobowiązań finansowych. Umożliwia pozyskanie niewielkiego zastrzyku gotówki na najpilniejsze wydatki, a także zapewnia dostęp do dużej sumy w ramach pożyczki ratalnej. Ponadto umożliwia także konsolidację zobowiązań podjętych w instytucjach bankowych i pozabankowych. Dzięki temu klient spłaca tylko jedno zobowiązanie z niższą ratą miesięczną.

Mikrokasa – Oferta

Marka w swojej ofercie ma cały szereg produktów finansowych, które spełniają wymagania finansowe nawet najwybredniejszych konsumentów. W jej ofercie znajdziemy pożyczkę krótkoterminową, pożyczkę ratalną oraz konsolidację podjętych zobowiązań. Każde z tych zobowiązań udzielane jest na odmiennych warunkach kwotowych i czasowych:

  • Pożyczka na 1 miesiąc – od 200 do 3000 zł
  • Pożyczka do 30 miesięcy – od 1000 do 15 000 zł
  • Konsolidacja do 60 miesięcy – od 1000 do 50 000 zł

Mikrokasa – Formalności

Aby otrzymać pożyczkę, należy wejść na stronę internetową firmy pożyczkowej, a następnie wybrać produkt finansowy oraz ustalić jego parametry. Po kliknięciu przycisku “Weź pożyczkę” użytkownik zostanie automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego. Należy w nim podać swoje podstawowe dane, a także dane do umowy (m.in. numer konta bankowego, numer telefonu, numer dowodu osobistego, numer PESEL).

Decyzja kredytowa wydawana jest już w przeciągu 30 minut. Po zaakceptowaniu wniosku pieniądze są niezwłocznie przekazywane na numer konta, który klient podał we wniosku. Warto również podkreślić, że klient może spłacić całe zobowiązanie w dowolnej chwili, dzięki czemu zmniejszony zostaje koszt całkowity podjętej pożyczki.

Mikrokasa – Opinie

Ten pożyczkodawca cieszy się dobrą opinią i ogromnym zaufaniem na polskim rynku pozabankowym. O wiarygodności i uczciwości tej marki świadczy zdobycie Certyfikatu Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine, który przyznawany jest firmom działającym z troską o kondycję finansową konsumentów i przestrzegającym zasad Kodeksu Odpowiedzialnego Pożyczania.

Mikrokasa otrzymała także wyróżnienie Firmy Wiarygodnej Finansowo oraz Firmy Przyjaznej Klientowi. Ponadto marka jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, co poświadcza jej uczciwość i wiarygodność, a także działanie zgodne z Kodeksem Dobrych Praktyk.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz