8 lutego 2018 r. podczas uroczystej Gali poznaliśmy zwycięzców plebiscytu Loan Magazine Awards 2017. Jednym z nich okazała się marka Bocian Pożyczki.

8 lutego 2018 r. w hotelu Ibis Styles we Wrocławiu odbyła się ceremonia wręczenia nagród w plebiscycie Loan Magazine Awards 2017. Kryształowe statuetki powędrowały do zwycięzców 14 różnych kategorii. Jedna z nich przeznaczona była dla Marki Roku 2017 – jej zdobywcą okazała się firma Bocian Pożyczki.

Wielu nominowanych, jeden zwycięzca

Nominowane w kategorii Marka Roku 2017 zostały firmy: Provident Polska, Bocian Pożyczki, Vivus, Wonga i Kreditech. O tym, do kogo trafi tytuł Marki Roku, po raz pierwszy w historii plebiscytu zadecydowała sama publiczność. Wszyscy uczestnicy Gali otrzymali bowiem piloty do głosowania, dzięki którym mogli oddać jeden głos na swojego kandydata. Większością głosów zwyciężyła marka Bocian Pożyczki, otrzymując aż 30,8 proc. głosów uczestników. Drugie miejsce zajął Vivus z wynikiem 24,7 proc. Trzecie miejsce należało do marki Wonga (18,5 proc.), czwarte do Kreditech (15,1 proc.), natomiast piąte do Provident Polska (11 proc.).

Kryształowa statuetka dla najlepszej marki

Nagrodę dla Marki Roku 2017 odebrała Marta Białek z rąk Edyty Szymczak, Prezes Zarządu ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A.

Na początek gratuluję wszystkim nominowanym, bo marki, które znalazły się w tym gronie, wszystkie zasługują na największe uznanie. Marka, co do zasady, broni się sama, w związku z tym nie będę zajmować Państwa czasu uzasadnianiem ani opisywaniem każdej z nich. W marce tak naprawdę jest wszystko – jest wartość, są wyniki, jest potencjał rozwojowy i jest tak naprawdę klient, który jest najlepszym ambasadorem i bywa, że jest też najlepszym krytykiem. Ten wieczór i to dzisiejsze rozdanie jest też wyjątkowe, dlatego że sposób głosowania jest wyjątkowy. Jest to wydarzenie na tej gali bez precedensu. Dzisiaj, w trakcie tego głosowania, to Państwo będziecie recenzentami tych marek. – mówiła Edyta Szymczak, przed wręczeniem statuetki.

Serdecznie dziękuję, szczególnie mojemu stolikowi z numerem 18. Fajnie, bo to znaczy, że doceniliście drogę, którą my idziemy. Drogę, która jest ocieplaniem wizerunków firm pożyczkowych, naszego animowanego bociana, którego polubiliście – bardzo bardzo za to dziękuję. – mówiła Marta Białek, Kierownik Działu Marketingu Everest Finanse.

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *