30 stycznia 2020 roku poznaliśmy zwycięzców prestiżowego konkursu Loan Magazine Awards 2019. To już piąta edycja wydarzenia, które skupia wszystkich najważniejszych graczy rynku pozabankowego w Polsce.

W tym roku w trakcie prestiżowej Gali rozdane zostały kryształowe statuetki dla 21 podmiotów, które zwyciężyły w konkursie Loan Magazine Awards 2019. Obok wielu wyróżnień dla marek i firm pożyczkowych, przyznane zostało także wyróżnienie w kategorii osobowej.

Kategorie osobowe to wyjątkowe wyróżnienia Loan Magazine Awards. W zeszłym roku tytuł Managera Roku 2018 zdobyła Patrycja Gołębicka – Dyrektor Sprzedaży w Aasa Polska. W tym roku organizatorzy Gali Loan Magazine Awards postanowili przyznać specjalny tytuł Człowiek Roku 2019. Jego laureatem został…

Piotr Przedlacki – Człowiek Roku 2019

Piotr Przedlacki to Prezes Zarządu marki Fines. O jego sukcesach opowiedziała Barbara Mróz-Gorgoń, Adiunkt w Instytucie Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu:

Charyzmatyczny lider zorientowany na sukces. Swoją postawą nie raz udowadniał, że upór i wizja są gwarantem sukcesu. Powtarzający zawsze i wszędzie hasło, że „pewna jest tylko zmiana”. Jego odważne decyzje sprawiły, że dziś kieruje największą spółką pośrednictwa finansowego w obszarze produktów pozabankowych w Polsce.

Serdecznie gratulujemy nagrody!

0
Udostępnień
Google+

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *