hapipożyczki Reklamą Roku 2018

dodał Rafał Tomkowicz
1 komentarzy

Podczas uroczystej Gali Loan Magazine Awards 2018 przyznane zostały wyróżnienia dla najlepszych produktów i usług ubiegłego roku na polskim rynku pozabankowym. O zwycięstwie w dwóch kategoriach – “Reklama Roku 2018″ oraz “Technologiczne Rozwiązanie FinTech 2018” – zadecydowało głosowanie przeprowadzone wśród publiczności.

Do nagrody w kategorii Reklama Roku nominowane były marki:

Uczestnicy Gali mieli okazję zobaczyć pięć reklam firm pożyczkowych, po czym zakreślali swój typ na karteczkach. Pracę komisji liczącej głosy nadzorowali: Jakub Obarzanek z Krajowego Rejestru Długów oraz Karol Kubiak z firmy Credit Invest.

hapipożyczki Reklamą Roku 2018

Policzyliśmy głosy i chciałbym Państwu zaproponować, aby do następnej kategorii, w której będziemy głosować na Partnera Technologicznego, nominować również Rafała – za to liczenie głosów na zapleczu. – żartował Jakub Obarzanek z Krajowego Rejestru Długów podczas wręczania nagrody. – Mam tę przyjemność, żeby wręczyć nagrodę w kategorii dla nas dość nietypowej. Gdy produkty są tak podobne do siebie, a ich ceny właściwie identyczne, to, czym możemy konkurować na rynku, to jest pewien świat przeżyć. Jednak kiedy mówimy o świecie przeżyć, szczególnie w kontekście marki, którą ja reprezentuję – Krajowy Rejestr Długów – to u nas ten pozytywny świat przeżyć jest trudny do budowy. On oczywiście jest budowany wraz z Państwem – staramy się być elastyczni, staramy się prezentować partnerskie podejście i rozumieć Wasze biznesy. Natomiast na zewnątrz ten świat przeżyć związany z nami jest zupełnie odwrotny. Ten, który Wy widzicie w masowym odbiorze mówi wprost – nie bądź u nas, u nas nie jest fajnie, nie bądź u nas, bo choćby nie dostaniesz pożyczki. W tym sensie ten świat przeżyć zupełnie, zupełnie inny. Jeden z moich kolegów zacytował niedawno słowa jednego z klasyków, który mówił, że dzisiaj robić biznes bez reklamy to prawie tak, jak puszczać oczko do dziewczyny w klubie, kiedy jest awaria… i zgasło światło. Czyli wydaje nam się, że robimy to świetnie, tylko że ona tego nie widzi. Rafał dzisiaj puszczał tu reklamy tych z Was, którzy to oczko do klienta puszczają w sposób naprawdę doskonały. Mam tę przyjemność, żeby już w pełnym blasku reflektorów, a nie po ciemku, ogłosić, że decyzją państwa tutaj dziś na sali i decyzją branży nagroda dla najlepszej reklamy w 2018 roku wędruje do marki hapipożyczki. Gratulujemy!

hapipożyczki Reklama Roku 2018

Podobne wpisy

1 komentarzy

oewonga 5 marca 2019 - 17:54

Witam! Jako przedstawiciel Wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
– Przejrzystości – informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
– Elastyczności – dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
– Komfortu – korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=loanmagazine. Możesz także zamówić rozmowę na stronie internetowej wonga.pl. Nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Odpowiedz

Zamieść komentarz