Pożyczki od Solven

dodał Tomasz Rafalski
16 komentarzy

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: button Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Solven to stosunkowo nowa marka, o której na polskim rynku pożyczkowym zaczęło być głośno w zeszłym roku. Cieszy się rosnącą popularnością, ponieważ oferuje swoim klientom pożyczki na niezwykle atrakcyjnych i przejrzystych zasadach.

Solven – Pożyczki online

Solven pożyczki bez zaświadczeń

[button style='green' url='http://loanmagazine.pl/solven-chwilowki']Zobacz pożyczkę w Solven[/button]

Solven to polska marka, która wywodzi się ze Szczecina. Oferuje swoim klientom pożyczki ratalne w kwocie od 300 do 5 000 zł na okres od 1 do 18 miesięcy. Tak długi okres spłaty pozwala rozłożyć płatność na dogodne raty, które nie nadwyrężą portfela pożyczkobiorcy. Pożyczkodawca podkreśla przede wszystkim, że jego produkty nie są chwilówkami, ponieważ cechują się wydłużonym czasem spłaty oraz są zdecydowanie tańsze. Unikatową możliwością na polskim rynku pożyczek pozabankowych jest oferowana przez Solven możliwość podjęcia kilku pożyczek w jednym czasie – po otrzymaniu wniosku o uruchomienie kolejnej pożyczki, marka analizuje zdolność kredytową klienta i w przypadku pozytywnego wyniku udziela kilku pożyczek jednocześnie.

Solven – Formalności

O pożyczkę może starać się obywatel Rzeczypospolitej Polskiej w wieku od 21 do 70 lat, który nie posiada żadnych negatywnych wpisów w rejestrach dłużników. Aby ubiegać się o zobowiązanie należy oznaczyć suwakiem interesującą nas kwotę oraz czas spłaty, a następnie wypełnić krótki formularz. Do pozytywnego rozpatrzenia wniosku konieczne jest potwierdzenie dochodu w formie wyciągu bankowego lub wpływów na konto, jednak proszeni o to jesteśmy proszeni dopiero po złożeniu wniosku. Wymagane dokumenty musimy dostarczyć w ciągu 5 dni od złożenia wniosku, w przeciwnym razie zostaje on automatycznie anulowany. W przypadku pożyczki przyznanej możemy spodziewać się kuriera, który dostarczy nam umowę do podpisania wraz z harmonogramem spłat rat.

[button style='red' url='http://loanmagazine.pl/solven-chwilowki']Weź pożyczkę w Solven[/button]

Jak wziąć pożyczkę Solven

Proces składania wniosku o pożyczkę tej marki jest niezwykle prosty i intuicyjny. Wystarczy wejść na stronę internetową, zaznaczyć na specjalnym suwaku preferowaną przez siebie kwotę pożyczki i wypełnić prosty formularz. Należy w nim wpisać m.in. swoje dane osobowe, adres e-mail oraz wybrane przez siebie hasło, które później posłuży nam do logowania w serwisie.

Wady i zalety Solven

Największą zaletą pożyczek tej marki jest możliwość przedłużenia spłaty w przypadku problemów z terminowym uregulowaniem swoich zobowiązań. Dodatkowym plusem jest również niezwykle wysoka kwota maksymalna. Klient tej marki może pożyczyć od 500 do nawet 8000 zł.

Minusem tej oferty jest możliwość podjęcia tylko jednej pożyczki w jednym czasie. Ponadto Biuro Obsługi Klienta pożyczkodawcy czynne jest jedynie w dni robocze, co może stanowić problem dla klientów poszukujących informacji.

Przykładowe koszty pożyczki Solven

[infobox]Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 520,93% przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu: 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1161,46 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 8%, całkowity koszt kredytu 161,46 zł (w tym: prowizja 154,90 zł odsetki 6,56 zł) okres 30 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 9 kwietnia 2020 roku na reprezentatywnym przykładzie.[/infobox]

Solven – Opinie

Choć to firma stosunkowo nieznana na polskim rynku pożyczek pozabankowych to już od początku cieszy się dość dużym zaufaniem klientów oraz wieloma pozytywnymi opiniami wśród osób, które miały okazję podjąć zobowiązanie finansowe właśnie u tego pożyczkodawcy. Marka ceniona jest przede wszystkim za wysoką jakość usług oraz jasne zasady – już w momencie zaciągania pożyczki znamy bowiem jej ostateczny koszt oraz wysokość miesięcznej raty.

Solven kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 222 302 302

solven pożyczki

Podobne wpisy

16 komentarzy

Anka 6 czerwca 2016 - 07:45

Solven dał mi pożyczkę bez problemu. spłacam spokojnie comiesięczne raty. Polecam Solven – wygoda finansowa.

Odpowiedz
grzegorz but 19 czerwca 2016 - 22:47

środki w ciągu 48h na koncie… bardzo dobra obsługa

Odpowiedz
Stanek 4 lipca 2016 - 10:36

miła obsługa, dobre warunki – zdecydowanie na TAK! 😉

Odpowiedz
Robert 25 lipca 2016 - 16:44

Polecam również!

Odpowiedz
Tadek 26 lipca 2016 - 12:03

Bardzo dobra obsługa klienta oraz szybki przelew gotówki sprawia, że Solven to bardzo dobra firma pożyczkowa. Polecam serdecznie.

Odpowiedz
Alibaba 31 lipca 2016 - 20:32

Mam tam już trzecią pożyczkę, za każdym razem wszystko perfekt!

Odpowiedz
Bobek 8 sierpnia 2016 - 10:34

Nie dostałem tyle ile chciałem z uwagi na niskie zarobki ale sama obsługa przebiegła wzorowo.

Odpowiedz
viki 12 sierpnia 2016 - 18:35

super warunki pożyczkowe! również polecam!

Odpowiedz
marcin 22 września 2016 - 11:36

prostota i szybkość to najlepsze cechy tej firmy, polecam!

Odpowiedz
Michał 11 grudnia 2017 - 15:44

jako jedyni nie odmówili mi pożyczki!

Odpowiedz
Mordziaty 12 grudnia 2017 - 16:05

wniosek online, obsługa na plus, pieniądze dostałem następnego dnia na konto, dobra opcja dla takich leniwców jak ja 🙂

Odpowiedz
Elka 4 grudnia 2018 - 14:32

mila obsluga, pozyczka na czas.polecam

Odpowiedz
Berka 21 stycznia 2019 - 13:48

Extra szybka kasa, dobre warunki współpracy, marzenie spełnione- dziękuję! 🙂

Odpowiedz

Zamieść komentarz