Internetowy Fundusz Leasingowy

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
Internetowy Fundusz Leasingowy screen ze strony głównej

Internetowy Fundusz Leasingowy już od kilku lat zaspokaja potrzeby finansowe polskich przedsiębiorców. Marka oferuje szybki i wygodny leasing z indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Internetowy Fundusz Leasingowy – Oferta

IFL ma w swojej ofercie dwa rodzaje leasingu: leasing operacyjny oraz leasing zwrotny. Leasing operacyjny dotyczy 8-letnich samochodów. Jest oferowany na okres od 24 do 60 miesięcy już od 10% wkładu własnego.

W przypadku leasingu zwrotnego kwota finansowania ustalana jest indywidualnie z każdym klientem. Okres leasingu wynosi do 4 lat, a umową leasingu mogą być objęte nawet 4-letnie samochody.

Internetowy Fundusz Leasingowy – Formalności

Oferta firmy skierowana jest nie tylko do firm o ugruntowanej już pozycji na rynku. Z usług marki mogą korzystać również start-upy, osoby wykonujące wolne zawody, firmy dopiero rozpoczynające swoją działalność, a nawet obcokrajowcy. Ponadto IFL nie sprawdza BIK ani KRD.

Formalności związane z przygotowywaniem umowy leasingowej są znacznie uproszczone, dzięki czemu czas oczekiwania na decyzję został skrócony do minimum. Kluczyki do pojazdu są przekazywane przedsiębiorcy już w ciągu 24 godzin od podpisania umowy leasingowej. Wcześniej każdy samochód przechodzi gruntowny przegląd i serwisowanie, dzięki czemu trafia do klienta w nieskazitelnym stanie.

Internetowy Fundusz Leasingowy – Opinie

Marka posiada wspaniałą opinię wśród dotychczasowych klientów. Polacy doceniają ją ze względu na szeroką ofertę i indywidualne podejście do każdego klienta.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz