10online.pl

dodał Martyna Sarniak
1 komentarzy

Powstanie marki 10online.pl to efekt rozwoju jednej z najstarszych firm pożyczkowych obecnych na polskim rynku pozabankowym, która rozszerzyła właśnie swoją działalność o kolejne kanały sprzedaży. Teraz zobowiązania marki Dziesiątka Finanse dostępne są także online!

10online.pl – Oferta

Marka oferuje pożyczki online w kwocie od 500 do 3000 zł. Niestety jej nowi klienci muszą liczyć się z pewnymi ograniczeniami. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki podejmowanej za pośrednictwem tego serwisu wynosi bowiem 1500 zł.

Warto również wspomnieć, że pożyczkobiorcy nie mają możliwości dopasowania czasu spłaty zobowiązania do swojej sytuacji finansowej. Okres spłaty pożyczki wynosi zawsze 31 dni, niezależnie od wysokości całego zobowiązania.

10online.pl – Formalności

Do złożenia wniosku o pożyczkę niezbędne jest urządzenie z dostępem do internetu, a także dowód osobisty i indywidualny numer rachunku bankowego. Aby ubiegać się o zobowiązanie, należy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i wypełnić prosty wniosek. Wcześniej na specjalnym suwaku musimy również zaznaczyć kwotę pożyczki, o którą chcemy się starać.

Formalności związane z ubieganiem się o zobowiązanie zajmują zaledwie kilka minut, dzięki czemu czas oczekiwania na niezbędną gotówkę został skrócony do minimum.

10online.pl – Opinie

Choć 10online.pl to nowa marka na polskim rynku pozabankowym, należy jednak do znanego polskiego pożyczkodawcy – firmy Dziesiątka Finanse. Dziesiątka jest obecna na krajowym rynku już od 19 lat. Cieszy się ogromną popularnością wśród polskich konsumentów, a z jej usług każdego roku korzystają tysiące osób.

10online.pl certyfikat

Jak wziąć pożyczkę w Dziesiątka Online ?

Podobne wpisy

1 komentarzy

Anna Wojtowicz 23 września 2020 - 16:43

Prosze udzielenie pozyczki 2.500 zl wniosek skladalam telefonicznie wymagane dokumenty przeslalam.

Odpowiedz

Zamieść komentarz