Revolino

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
revolino monety

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

Każdemu może przydarzyć się sytuacja, w której będzie potrzebował nagłego dostępu do gotówki. Chodzi tu m.in. o konieczność naprawy samochodu, pokrycia kosztu wizyty hydraulika czy zabrania pupila do weterynarza. W takiej chwili warto sięgnąć po pożyczkę pozabankową, która zapewnia szybki i wygodny dostęp do dodatkowych funduszy.

Revolino – Oferta

[infobox]Firma Revolino zaprzestała swojej działalności w Polsce. Jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką, sprawdź ofertę firmy Extrakieszeń. [button style='red' url='http://loanmagazine.pl/extrakieszen-pozyczki/']Zobacz aktualną ofertę pożyczki[/button][/infobox]
Marka w swojej ofercie ma pożyczki ratalne dla klientów indywidualnych. Oznacza to, że spłata każdego zobowiązania rozdzielana jest na mniejsze kwoty, dzięki czemu łatwiej jest je uregulować. Dzięki pożyczce tej firmy można uzyskać od 1000 do nawet 4000 złotych na nieprzewidziane wydatki. Są to zobowiązania udzielane na okres od 24-30 miesięcy. Tak długi okres kredytowania zapewnia niską ratę, która nie będzie nadmiernie obciążać domowego budżetu.

Revolino – Formalności

Swoją ofertę marka kieruje do osób w wieku od 25 do 78 lat. Revolino rozumie, że pożyczkobiorcy w różnym wieku mogą mieć różną sytuację zawodową. Z tego powodu firma akceptuje rozmaite formy zatrudnienia, m.in. samozatrudnienie, umowę o pracę, umowę o dzieło oraz umowę-zlecenie. Po pożyczkę tej marki mogą sięgnąć również emeryci i renciści.

Potencjalny klient tej firmy pożyczkowej powinien posiadać co najmniej półroczną historię kredytową. W tym przypadku marka akceptuje zarówno historię bankową, jak i pozabankową. Ponadto pożyczkobiorcy nie mogą posiadać zadłużeń oraz negatywnych wpisów w Biurach Informacji Kredytowych.

Revolino – Opinie

Revolino to nowa marka na polskim rynku pozabankowym, dlatego w naszym serwisie nie znajdziesz jeszcze wielu komentarzy na jej temat. Jeśli miałeś już jakieś doświadczenia z tą firmą – podziel się nimi! Twoja opinia może okazać się niezwykle przydatna dla czytelników, którzy myślą nad podjęciem pożyczki tej marki.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz