HapiFirma

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy
hapifirma screen ze strony

Notice: Funkcja do_shortcode_tag została wywołana nieprawidłowo. Próbowano parsować shortcode bez poprawnego wywołania zwrotnego: infobox Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 4.3.0.) in /wp-includes/functions.php on line 6078

HapiFirma to oferta skierowana do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. W tej chwili dostępna jest wyłącznie w placówkach sieci Fines.

HapiFirma – Oferta

[infobox]Firma HapiFirma zaprzestała swojej działalności w Polsce. Jeżeli jesteś zainteresowany pożyczką, sprawdź ofertę firmy Extrakieszeń. [button style='red' url='http://loanmagazine.pl/extrakieszen-pozyczki/']Zobacz aktualną ofertę pożyczki[/button][/infobox]
Marka oferuje pożyczki przeznaczone dla jednoosobowych działalności gospodarczych. Maksymalna kwota takiego zobowiązania to 20 000 zł. Taka suma z pewnością wystarczy do pokrycia bieżących wydatków lub sfinansowania nowych inwestycji, np. zakupu dodatkowego sprzętu elektronicznego czy wynajmu powierzchni biurowej. Tego rodzaju zobowiązanie na rozwój swojej firmy można podjąć na okres od 3 do 36 miesięcy. Oznacza to, że jego spłata odbywa się w dogodnych ratach.

HapiFirma – Formalności

Pożyczka dostępna jest już od pierwszego dnia po zarejestrowaniu działalności w GUS, a do jej otrzymania nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów dochodowych. To z pewnością wielkie ułatwienie dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które potrzebują dodatkowego zastrzyku gotówki “na już”. W tym miejscu warto również podkreślić, że koszty takiego zobowiązania mogą być wliczone w koszty prowadzenia działalności.

Po zobowiązanie tej marki mogą sięgnąć osoby w wieku od 18 do 80 lat. Mogą się o nie ubiegać w placówkach Fines – niezależnego operatora sieci agencji kredytowych.

HapiFirma – Opinie

Marka HapiFirma dopiero niedawno rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku pożyczkowym. Właśnie z tego powodu w naszym serwisie nie znajdziesz wielu komentarzy na jej temat. Warto jednak zaznaczyć, że jest powiązana z popularną firmą hapipożyczki, która już od wielu lat zaspokaja potrzeby finansowe Polaków.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz