Lombi.com

dodał Martyna Sarniak
0 komentarzy

Lombi.com to spółka technologiczna, umożliwiająca pozyskanie przez klienta szybkiej gotówki. Pieniądze są przyznawane w zamian za oferowany przez niego przedmiot (z opcją bezzwrotną) i dostarczane wprost do domu.

Lombi.com – Oferta

Lombi.com umożliwia pozyskanie gotówki w dowolnej kwocie i na dowolne wydatki za pośrednictwem platformy sprzedażowej. Usługa nie zawiera żadnego górnego limitu, co oznacza że wysokość otrzymanej kwoty zależy wyłącznie od wartości zabezpieczenia. Zabezpieczeniem transakcji jest przedmiot, który klient oddaje w zamian za określoną kwotę. Gama towarów, jakie przyjmuje Lombi.com jest bardzo szeroka.

Wśród akceptowanych form zabezpieczenia znajdują się m.in.:

  • telefony,
  • konsole,
  • komputery,
  • drony,
  • biżuteria,
  • pojazdy,
  • dzieła sztuki,
  • nieruchomości,
  • urządzenia AGD i RTV.

Naszą usługę kierujemy do wszystkich Polaków. Każdy z nas posiada w domu przedmioty, które chciałby wymienić na nowszy model lub których już nie używa, a są jeszcze w 100% sprawne i komuś innemu mogłyby posłużyć jeszcze przez długie lata. Kolejną grupą odbiorców są ludzie, którzy w pierwszej kolejności potrzebują szybko pozyskać dodatkowe pieniądze. Jest to atrakcyjna oferta również dla nich, ponieważ nie jest to oferta pożyczki (w przypadku której często sprawdzane są bazy takie jak: BIK czy BIG), a oferta wymiany rzeczy na określoną sumę pieniędzy, szybko, bez wychodzenia z domu i bez dodatkowych kosztów

– mówi Tomasz Bracki, Członek Rady Nadzorczej w Lombi.com.

Lombi.com – Formalności

Do skorzystania z usługi nie trzeba posiadać zdolności kredytowej. Firma nie sprawdza baz typu BIK, BIG, KRD, ERIF. Pieniądze może otrzymać każdy, kto ukończył 18 lat. Firma działa w 100% online, a towar odbierany jest bezpośrednio z miejsca wskazanego przez klienta. Warto również podkreślić, że usługa to nie pożyczka! Nie trzeba zatem otrzymanych w ten sposób pieniędzy oddawać.

Lombi.com – Opinie

Marka dopiero buduje pozycję na rynku, choć już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem wśród konsumentów. Pomysł zrodził się w sierpniu 2020 roku. Marka powstała z inicjatywy osób prywatnych, doświadczonych w działalności na rynku fintech i dysponujących szeroką wiedzą w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w sektorze finansowym. Lombi.com należy do Grupy Credit Royal, posiadającej bogate doświadczenie na rynku usług finansowych. Credit Royal® Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wspiera spółki wchodzące w skład grupy w zakresie zwiększenia efektywności prowadzonej przez nie działalności operacyjnej.

Podobne wpisy

Zamieść komentarz