Ocena redakcji

84
15 Ocen
Obsługa klienta 87%
Formalności 88%
Akceptowalność 87%
Szybkość 80%
Intuicyjna obsługa strony 80%

Serwis sianopomoc opiniuje SMS Kredyt udzielając za jego pośrednictwem pożyczek. To sprawia, ze jest bezpieczny a co najważniejsze działa uczciwie

Sianopomoc.pl to adres internetowy prowadzący nas do serwisu gdzie możemy uzyskać pożyczkę online bez zbędnych formalności do kwoty nawet 5 000 złotych i co ważniejsze rozłożyć spłatę na okres 30 rat.

Sianopomoc pożyczka

Sam serwis sianopomoc.pl należy do wrocławskiej spółki Progress Finance Group Sp. z o.o. Sam serwis jest bardzo przejrzysty i pozwala w łatwy sposób złożyć wniosek o pożyczkę na raty do 5 tysięcy złotych.

Weź pożyczkę sianopomoc

Pożyczka na raty sianopomoc załatwiana jest całkowicie online i nie trzeba generować żadnych dodatkowych czynności związanych z wychodzeniem z domu. Jeżeli masz internet, za pomocą którego możesz wypełnić wniosek o pożyczkę na stronie sianopomoc.pl, w prosty sposób możesz w krótkim czasie cieszyć z przyznanej kwoty pożyczki.

O pożyczkę może wnioskować każdy kto ukończył 20 lat i nie skończył 80. Do wniosku wystarczą dane z dowodu osobistego oraz informacje dotyczące osiąganego dochodu.

Jak wziąć pożyczkę Sianopomoc

Marka nie udziela pożyczek. Jej działalność polega na wspieraniu polskich pożyczkobiorców w znalezieniu najkorzystniejszej oferty. W tym celu należy wypełnić prosty formularz na stronie internetowej SianoPomocy i oczekiwać na kontakt ze strony doradcy finansowego.

Wady i zalety Sianopomoc

Marka sama nie udziela zobowiązań, a jedynie wspomaga polskich konsumentów w znalezieniu oferty najlepiej dopasowanej do ich potrzeb. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu pożyczkobiorca nie musi samodzielnie przeszukiwać sieci w poszukiwaniu najkorzystniejszych ofert. Do zalet tej marki należy również niezwykle przejrzysta strona internetowa, z której obsługą poradzą sobie nawet niewprawieni użytkownicy internetu.

Do wad oferty należy ograniczony kontakt, bowiem marka udostępnia jedynie numer telefonu do biura obsługi, brak jest natomiast adresu e-mail. Na stronie internetowej brakuje również informacji o tym, w jaki sposób działa serwis. Może to być bardzo mylące dla nowych klientów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tą firmą.

Przykładowe koszty pożyczki Sianopomoc

Marka ułatwia znalezienie najkorzystniejszych ofert pożyczek online. Przykładowe koszty pożyczki podjętej za pomocą tego serwisu zależą od wybranej oferty.

Sianopomoc opinie

certyfikat_www_3Serwis sianopomoc współpracował z  SMS Kredyt udzielając za jego pośrednictwem pożyczek. Co sprawiało, ze jest bezpieczny a co najważniejsze nie jest pobierana żadna dodatkowa opłata z tytułu udzielania pożyczek. To bardzo ważne. Ponieważ możemy spotkać się w wieloma podmiotami żądającymi od nas dodatkowych opłat przed przyznaniem pożyczki. Na serwisie sianopomoc nie mamy żadnych tego typu ukrytych opłat. Do tego wszystkiego strona jest bardzo intuicyjna i w bardzo prosty sposób każdy może znaleźć interesujące go dodatkowe informacje.

Gwarancją zawarcia umowy jest wizyta kuriera z umową, po której podpisaniu uruchamiane są środki pieniężne z przyznanej pożyczki.

Sianopomoc kontakt

Telefon kontaktowy: 22 269 20 40

Sianopomoc pożyczki opinie

1
Udostępnień
Google+

komentarze 2

  1. Tomasz Pawlik
    6 października 2016 at 21:41 — Odpowiedz

    Świetna informacja zwrotna.Błyskawiczna reakcja i transparentne informacje.Polecam!!

  2. Bartosz Goźliński
    28 października 2016 at 19:46 — Odpowiedz

    Dłuższy proces od konkurencyjnych pożyczek on-line, natomiast wygodne miesięczne raty i wysokie kwoty jak na pierwszą pożyczkę. Polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.