Ocena redakcji

84
5 Ocen
Obsługa klienta 82%
Formalności 83%
Akceptowalność 89%
Szybkość 80%
Intuicyjna obsługa strony 89%

Marka Alegotówka (podobnie jak chwilówkomat, czy halopożyczka) jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Primus Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Spółka opiera swoje działania na najnowszych rozwiązaniach technologicznych oraz szczególnie dba o najwyższą jakość obsługi i zadowolenie swoich Klientów.

Weź pożyczkę w Alegotówka.pl

ALEGOTÓWKA – TO GOTÓWKA DLA CIEBIE!

Alegotówka specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek on-line od 500 zł do 5 000 zł na okres od 7 do 30 dni. Wysokość zobowiązania zależna jest od oceny wiarygodności kredytowej wnioskodawcy, jak i od historii współpracy z firmą. Maksymalna kwota dla pierwszej pożyczki wynosi 2 000 zł i jest ona darmowa – co oznacza, że RRSO ma wartość 0%. Drugie zobowiązanie finansowe sięga granicy 2 500 zł, trzecie 3 000 zł, czwarte 4 000 zł, natomiast każde kolejne nawet 5 000 zł.

 

AleGotówka – Formalności

Pożyczka udzielana jest obywatelom Polski w wieku między 18, a 75 rokiem życia, posiadającym rachunek osobisty w banku (nie jest akceptowany rachunek w SKOK.), telefon komórkowy oraz dostęp do internetu. Ponadto, przyszli klienci nie mogą figurować w żadnej bazie osób zadłużonych (Biura Informacji Kredytowej oraz Biur Informacji Gospodarczej).

Weź pożyczkę w Alegotówka.pl

Jak wziąć pożyczkę AleGotówka

Procedura ubiegania się o wsparcie finansowe jest przejrzysta i przebiega podobnie jak u innych pożyczkodawców. Najpierw wnioskodawca na stronie głównej serwisu alegotowka.pl wybiera, jaką kwotę potrzebuje i po jakim czasie chce spłacić zobowiązanie. Poprawnie wypełnia prosty wniosek o pożyczkę oraz poddaje się procesowi weryfikacji tożsamości za pomocą Szybkiej Identyfikacji lub Przelewu Weryfikacyjnego 1 zł. Po zakończeniu procedury otrzymuje informację zwrotną z decyzją kredytową na SMS oraz na e-mail.

Wady i zalety AleGotówka

Do wad oferty należy uzależnienie maksymalnej wysokości pożyczki od liczby podjętych zobowiązań. Klienci pożyczający po raz pierwszy mogą sięgnąć po pożyczkę w wysokości 3000 zł, natomiast pożyczający po raz drugi – po pożyczkę w wysokości do 4000 zł. Dopiero pożyczający po raz trzeci mają szansę na maksymalną kwotę oferowaną przez pożyczkodawcę, czyli aż 5000 zł.

Przy podejmowaniu zobowiązania warto jednak pamiętać, że marka oferuje wyłącznie pożyczki krótkoterminowe. Oznacza to, że czas spłaty pożyczki to maksymalnie 30 dni. Ponadto w tej firmie można posiadać wyłącznie jedną pożyczkę w jednym czasie. Atutem jest jednak to, że marka nie ma okresu karencji. Oznacza to, że od razu po spłacie jednej pożyczki możesz wziąć kolejną.

Przykładowe koszty pożyczki AleGotówka

Reprezentatywny przykład:
Reprezentatywny przykład na dzień 09.04.2020: całkowita kwota pożyczki 1 000 zł, czas obowiązywania umowy wynosi 30 dni, roczne oprocentowanie nominalne (stopa zmienna): 8%, prowizja 154,80 zł, łączna kwota odsetek: 6,30 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 515,5%, całkowita kwota do spłaty przez Pożyczkobiorcę: 1 161,10 zł, całkowity koszt pożyczki 161,10 zł. W przypadku skorzystania z usługi Szybkiej Identyfikacji Wnioskodawca nie ponosi żadnych opłat.

AleGotówka – Opinie

Marka cieszy się uznaniem zwłaszcza u osób, którym zależy na szybkim dostępie do pieniędzy oraz jasnych zasadach uzyskania dodatkowej gotówki. Klienci pozytywnie oceniają sprawność obsługi oraz intuicyjną stroną internetową pożyczkodawcy. Serwis Alegotówka posiada najnowsze rozwiązania technologiczne, dlatego decyzja o udzieleniu pożyczki zajmuje zazwyczaj kilka minut, nie wymagając przy tym żadnych zaświadczeń (np. o zarobkach).
Ponadto, firma bardzo dużą wagę przywiązuje do kwestii bezpieczeństwa w finansach online. Witryna posiada certyfikat SSL – jedną z najbardziej nowoczesnych metod szyfrujących, która zapewnia bezpieczeństwo w zakresie przekazywania danych. Dzięki temu dane są chronione i nie ma możliwości ich przechwycenia przez nieuprawnione osoby.

AleGotówka kontakt

Adres e-mail: [email protected]

Telefon kontaktowy: 22 201 27 76

0
Udostępnień
Google+

komentarzy 5

 1. Jolanta Błaszczak
  25 maja 2017 at 12:20 — Odpowiedz

  POtwierdzam-szybko ,sprawnie-całość łącznie z wypłatą-jakieś-20minut.

 2. mirka
  31 maja 2017 at 18:55 — Odpowiedz

  bardzo fajna ta alegotówka – szybko, bez większych problemów udało się to wszystko przejść. jasno i przejrzyście

 3. Elzbieta Stonoga
  11 lipca 2017 at 13:52 — Odpowiedz

  Kolejna pożyczka spłacona przed czasem.Maile,smsy zachęcające do wzięcia kolejnej-czeka na Ciebie 3 tys…po jakimś czasie chcę wziąć 2.900-dostaję tylko 2tys…..Po czym znów mai,sms,że czeka na ciebie 3tys….Pewnie błędy systemowe,ale jednak wpływa to na ocenę pozyczkodawcy,pozostawia niesmak,a przecież pożyczka strasznie droga….choć fakt,wypłacona błyskawicznie.

 4. Anna prus
  21 września 2017 at 11:34 — Odpowiedz

  Jeśli potrzebujesz większej gotówki i na dłuższy okres czasu to od siebie mogę polecić zaufaną firme,
  u której mam już 3cią pozyczkę bez problemu, wystarczy wypełnić formularz na stronie: formularz25.pl
  Nigdy nie było problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.